Jiří Toman vyhrál okresní kolo konverzační soutěže

Dne 18. února 2015 se Jiří Toman, student 2. ročníku Ekonomického lycea na součásti Ekonomika Dukelská 350, zúčastnil okresního kola konverzační soutěže v anglickém jazyce.

Soutěž se konala na Gymnáziu v Novém Jičíně. Jirka se umístil na výborném prvním místě a postupuje do krajského kola, které bude 16. března v Ostravě.

Gratulujeme a přejeme hodně štěstí do dalšího kola.

autor: Mgr. Rušarová Andrea

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

31.01.2018

Španělská konverzační soutěž – školní kolo 2018

Dne 29. ledna 2018 proběhlo na součásti Ekonomika školní kolo španělské konverzační soutěže.

18.01.2018

Studentská firma BODOVA

Na ekonomické součásti vznikla studentská firma pod záštitou JA Czech.

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády