Šenovský datel

Ve dnech 18. a 19. října 2012 se uskuteční na naší škole 8. ročník republikové soutěže 2. ročníků ve zpracování textů na PC „Šenovský Datel“. Studenti budou soutěžit ve třech disciplinách – opisy desetiminutových textů s penalizací 10, 50 a 100 úhozů za chybu. Samotnému soutěžení bude předcházet čtvrteční trénink zaměřený na 2minutové opisy textů v délce 30 minut. Na závěr soutěže obdrží vítězné družstvo putovní pohár. Letošního ročníku se zúčastní 71 soutěžících z 24 škol.

Hlavními garanty celé soutěže budou pan Jaroslav Zaivačič, vicemistr světa ve zpracování textů na počítači, autor výukového programu ZAV, předseda občanského sdružení Interinfo ČR a viceprezident světové organizace pro zpracování informací INTERSTENO a devítinásobná mistryně světa ve zpracování textů na počítači a spoluautorka programu ZAV Ing. Helena Zaviačičová.

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

31.01.2018

Španělská konverzační soutěž – školní kolo 2018

Dne 29. ledna 2018 proběhlo na součásti Ekonomika školní kolo španělské konverzační soutěže.

18.01.2018

Studentská firma BODOVA

Na ekonomické součásti vznikla studentská firma pod záštitou JA Czech.

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády