Šenovský datel

Ve dnech 18. a 19. října 2012 se uskuteční na naší škole 8. ročník republikové soutěže 2. ročníků ve zpracování textů na PC „Šenovský Datel“. Studenti budou soutěžit ve třech disciplinách – opisy desetiminutových textů s penalizací 10, 50 a 100 úhozů za chybu. Samotnému soutěžení bude předcházet čtvrteční trénink zaměřený na 2minutové opisy textů v délce 30 minut. Na závěr soutěže obdrží vítězné družstvo putovní pohár. Letošního ročníku se zúčastní 71 soutěžících z 24 škol.

Hlavními garanty celé soutěže budou pan Jaroslav Zaivačič, vicemistr světa ve zpracování textů na počítači, autor výukového programu ZAV, předseda občanského sdružení Interinfo ČR a viceprezident světové organizace pro zpracování informací INTERSTENO a devítinásobná mistryně světa ve zpracování textů na počítači a spoluautorka programu ZAV Ing. Helena Zaviačičová.

Přijímací řízení Mendelova sš

Bude vyhlášeno 2. kolo přijímacího řízení

pro obory ekonomické lyceum, obchodní akademie, informační technologie

výzva k účasti ve výběrovém řízení

vyhlášení veřejné zakázky malého rozsahu

23.03.2018

Vlastivědná soutěž "Jak znáte Novojičínsko"

Žáci IT, VS a ZL soutěžili 7. 3.

09.03.2018

Přijímací zkoušky nanečisto - Ekonomická součást

Pro zájemce o studium na ekonomické součásti.