Školní kolo konverzační soutěže ve španělském jazyce 2015

Dne 8. ledna 2015 proběhlo školní kolo španělské konverzační soutěže na součásti Ekonomika. Soutěže se zúčastnilo 9 soutěžících ve dvou kategoriích.

V kategorii mladších žáků zvítězila Lucie Majerová, druhé místo obsadila Aneta Brožová a třetí místo obsadila Adriana Kalamárová, všechny z druhého ročníku Ekonomického lycea.

V kategorii starších žáků zvítězila Jana Kelnarová ze třetího ročníku Ekonomického lycea, druhé místo obsadila Lara Žilinská a třetí místo Dominik Ondryáš, oba ze 4. ročníku Ekonomického lycea.

Všem blahopřejeme, ostatním děkujeme za účast a Janě Kelnarové budeme držet palce v krajském kole soutěže, které se bude konat v březnu v Ostravě.

Autor: Ing. Monika Kubiszová

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

31.01.2018

Španělská konverzační soutěž – školní kolo 2018

Dne 29. ledna 2018 proběhlo na součásti Ekonomika školní kolo španělské konverzační soutěže.

18.01.2018

Studentská firma BODOVA

Na ekonomické součásti vznikla studentská firma pod záštitou JA Czech.

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády