Školní kolo konverzační soutěže ve španělském jazyce 2015

Dne 8. ledna 2015 proběhlo školní kolo španělské konverzační soutěže na součásti Ekonomika. Soutěže se zúčastnilo 9 soutěžících ve dvou kategoriích.

V kategorii mladších žáků zvítězila Lucie Majerová, druhé místo obsadila Aneta Brožová a třetí místo obsadila Adriana Kalamárová, všechny z druhého ročníku Ekonomického lycea.

V kategorii starších žáků zvítězila Jana Kelnarová ze třetího ročníku Ekonomického lycea, druhé místo obsadila Lara Žilinská a třetí místo Dominik Ondryáš, oba ze 4. ročníku Ekonomického lycea.

Všem blahopřejeme, ostatním děkujeme za účast a Janě Kelnarové budeme držet palce v krajském kole soutěže, které se bude konat v březnu v Ostravě.

Autor: Ing. Monika Kubiszová

30.08.2017

Rodilá mluvčí z USA na Mendelově střední škole

Na všech součástech MSŠ bude tento rok postupně spoluvyučovat angličtinu Vandana Apte z Bostonu, která získala roční Fulbrightovo stipendium do Nového Jičína.

19.06.2017

Informace pro rodiče studentů přijatých na ekonomickou součást

Třídní schůzky a rozřazovací testy z anglického jazyka proběhnou 22. 6. 2017.

16.05.2017

informace ŠJ Divadelní, N. Jičín

upozornění pro strávníky ve školní jídelně na hlavní budově v Novém Jičíně