Soutěž v německé konverzaci

Dne 11. ledna 2013 se na pracovišti Dukelská v Šenově u N. J. konala soutěž v německé konverzaci „DeutschmachtmirSpaβ“. Soutěže se zúčastnili studenti oboru Obchodní akademie a Ekonomického lycea (Elisabeth Tóthová z 1.A, Jana Harabišová, Andrea Hanzelková, Kateřina Křižáková a Štěpán Mičulka ze 3.A, Barbora Maňuchová, Gabriela Sedláková, Zuzana Helimanová, Anna Procházková a Josef Fialka ze 3.B).

I. místo: Jana Harabišová (3. A)
II. místo: Kateřina Křižáková (3. A)
III. místo: Gabriela Sedláková (3. B)

Vítězkám blahopřejeme. Velkou pochvalu si zaslouží všichni soutěžící za výborné výkony především v poslechu a konverzaci s porotou. Těší nás „dorost“ v osobě půvabné Elisabeth Tóthové, odvaha těch, kteří se soutěže zúčastnili poprvé a samozřejmě chuť všech zúčastněných udělat něco „navíc“.

Za porotu: Jitka Týlová a Jarmila Kudělková

Zleva: Jana Harabišová, Kateřina Křižáková, Gabriela Seláková

Zleva: Jana Harbišová, Kateřina Křižáková, Gabriela Sedláková

Horní řada zleva: Anna Procházková a Gabriela Sedláková

Prostřední řada: Jana Harabišová, Barbora Maňuchová a Štěpán Mičulka

Dolní řada: Josef Fialka, Kateřina Křižáková, Andrea Hanzelková, Zuzana Helimanová a Elisabeth Tóthová

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

31.01.2018

Španělská konverzační soutěž – školní kolo 2018

Dne 29. ledna 2018 proběhlo na součásti Ekonomika školní kolo španělské konverzační soutěže.

18.01.2018

Studentská firma BODOVA

Na ekonomické součásti vznikla studentská firma pod záštitou JA Czech.

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády