Soutěž v německé konverzaci

Dne 11. ledna 2013 se na pracovišti Dukelská v Šenově u N. J. konala soutěž v německé konverzaci „DeutschmachtmirSpaβ“. Soutěže se zúčastnili studenti oboru Obchodní akademie a Ekonomického lycea (Elisabeth Tóthová z 1.A, Jana Harabišová, Andrea Hanzelková, Kateřina Křižáková a Štěpán Mičulka ze 3.A, Barbora Maňuchová, Gabriela Sedláková, Zuzana Helimanová, Anna Procházková a Josef Fialka ze 3.B).

I. místo: Jana Harabišová (3. A)
II. místo: Kateřina Křižáková (3. A)
III. místo: Gabriela Sedláková (3. B)

Vítězkám blahopřejeme. Velkou pochvalu si zaslouží všichni soutěžící za výborné výkony především v poslechu a konverzaci s porotou. Těší nás „dorost“ v osobě půvabné Elisabeth Tóthové, odvaha těch, kteří se soutěže zúčastnili poprvé a samozřejmě chuť všech zúčastněných udělat něco „navíc“.

Za porotu: Jitka Týlová a Jarmila Kudělková

Zleva: Jana Harabišová, Kateřina Křižáková, Gabriela Seláková

Zleva: Jana Harbišová, Kateřina Křižáková, Gabriela Sedláková

Horní řada zleva: Anna Procházková a Gabriela Sedláková

Prostřední řada: Jana Harabišová, Barbora Maňuchová a Štěpán Mičulka

Dolní řada: Josef Fialka, Kateřina Křižáková, Andrea Hanzelková, Zuzana Helimanová a Elisabeth Tóthová

27.11.2017

Soutěž OFFICE 2017

XII. ročník regionální soutěže OFFICE 2017

Pozvánka na členskou schůzi spolku

Rada Spolku přátel Mendelovy střední školy se sídlem v Novém Jičíně svolává členskou schůzi na čtvrtek 16. listopadu 2017 v 16:30 v tělocvičně Mendelovy střední školy, součást Ekonomika, Dukelská 350, 742 42 Šenov u Nového Jičína.

08.11.2017

informace ŠJ, Divadelní, N. Jičín

Úprava nabídky v týdenním jídelníčku.

08.11.2017

SUDOKU 2017

1. listopadu proběhlo celoškolní kolo v SUDOKU

07.11.2017

informace ze školní jídelny, Divadelní, N. J.

změna plné ceny obědů