Basketbalisté druzí na republikovém finalé

Ve dnech předávání vysvědčení a pololetních prázdnin se naši basketbalisté zúčastnili Republikového finále v basketbalu, které se konalo ve Žďáru nad Sázavou. Ve skupině jednoznačně porazili Gymnázium a SOŠ pedagogickou Nová Paka a Gymnázium Bystřici nad Pernštejnem. V semifinále vyhráli nad Gymnáziem Blansko. Ve finále nás čekal největší favorit a to tým Gymnázia Bohumila Hrabala z Nymburka. Po statečném výkonu naši sice prohráli, ale zaslouží si obrovskou gratulaci.

Celou soutěží prošli s bilancí 12 výher a 1 prohra.

Individuálního úspěchu dosáhl Zdeněk Jakubu, který se stal nejlepším střelcem turnaje.

Stříbrný tým tvořili tito studenti: Jakubu Zdeněk, Nawracala Robin, Střítezský Vojtěch, Gabzdyl Ondřej, Havrlant Jakub, Šimčík Sebastian, Drtil Daniel, Šubrt Alexandr, Kramoliš Denis.

autor: Mgr. David Žlebek

27.11.2017

Soutěž OFFICE 2017

XII. ročník regionální soutěže OFFICE 2017

Pozvánka na členskou schůzi spolku

Rada Spolku přátel Mendelovy střední školy se sídlem v Novém Jičíně svolává členskou schůzi na čtvrtek 16. listopadu 2017 v 16:30 v tělocvičně Mendelovy střední školy, součást Ekonomika, Dukelská 350, 742 42 Šenov u Nového Jičína.

08.11.2017

informace ŠJ, Divadelní, N. Jičín

Úprava nabídky v týdenním jídelníčku.

08.11.2017

SUDOKU 2017

1. listopadu proběhlo celoškolní kolo v SUDOKU

07.11.2017

informace ze školní jídelny, Divadelní, N. J.

změna plné ceny obědů