Basketbalisté druzí na republikovém finalé

Ve dnech předávání vysvědčení a pololetních prázdnin se naši basketbalisté zúčastnili Republikového finále v basketbalu, které se konalo ve Žďáru nad Sázavou. Ve skupině jednoznačně porazili Gymnázium a SOŠ pedagogickou Nová Paka a Gymnázium Bystřici nad Pernštejnem. V semifinále vyhráli nad Gymnáziem Blansko. Ve finále nás čekal největší favorit a to tým Gymnázia Bohumila Hrabala z Nymburka. Po statečném výkonu naši sice prohráli, ale zaslouží si obrovskou gratulaci.

Celou soutěží prošli s bilancí 12 výher a 1 prohra.

Individuálního úspěchu dosáhl Zdeněk Jakubu, který se stal nejlepším střelcem turnaje.

Stříbrný tým tvořili tito studenti: Jakubu Zdeněk, Nawracala Robin, Střítezský Vojtěch, Gabzdyl Ondřej, Havrlant Jakub, Šimčík Sebastian, Drtil Daniel, Šubrt Alexandr, Kramoliš Denis.

autor: Mgr. David Žlebek

Přijímací řízení Mendelova sš

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. srpna 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.

Slavnostní předání maturitních vysvědčení všech oborů

V divadle byla dne 7.6. proběhlo slavnostní zakončení studia 4. ročníků