Basketbalisté druzí na republikovém finalé

Ve dnech předávání vysvědčení a pololetních prázdnin se naši basketbalisté zúčastnili Republikového finále v basketbalu, které se konalo ve Žďáru nad Sázavou. Ve skupině jednoznačně porazili Gymnázium a SOŠ pedagogickou Nová Paka a Gymnázium Bystřici nad Pernštejnem. V semifinále vyhráli nad Gymnáziem Blansko. Ve finále nás čekal největší favorit a to tým Gymnázia Bohumila Hrabala z Nymburka. Po statečném výkonu naši sice prohráli, ale zaslouží si obrovskou gratulaci.

Celou soutěží prošli s bilancí 12 výher a 1 prohra.

Individuálního úspěchu dosáhl Zdeněk Jakubu, který se stal nejlepším střelcem turnaje.

Stříbrný tým tvořili tito studenti: Jakubu Zdeněk, Nawracala Robin, Střítezský Vojtěch, Gabzdyl Ondřej, Havrlant Jakub, Šimčík Sebastian, Drtil Daniel, Šubrt Alexandr, Kramoliš Denis.

autor: Mgr. David Žlebek

23.03.2018

Vlastivědná soutěž "Jak znáte Novojičínsko"

Žáci IT, VS a ZL soutěžili 7. 3.

09.03.2018

Přijímací zkoušky nanečisto - Ekonomická součást

Pro zájemce o studium na ekonomické součásti.

Badmintonový turnaj žáků součásti IT a VS.

Od listopadu do února probíhal badmintonový turnaj ve čtyřhře chlapců.

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.