Druhé místo volejbalistů v krajském finále

Dne 25. 3. 2014 proběhlo ve Frýdku-Místku krajské finále volejbalu chlapců.

Hoši z naší školy se v krajském finále utkali se středními školami z Opavy, Třince, Českého Těšína a Frýdku-Místku.

S jasným přehledem se jim podařilo zvítězit 2:0 nad Českým Těšínem a Opavou. S družstvy z Třince a Frýdku-Místku uhráli chlapci jen remízu 1:1, čímž se bohužel připravili o první místo, které nakonec vybojoval Třinec. Naši chlapci tedy obsadili pěkné druhé místo.

Složení družstva: Himmer Kryštof, Majer Jan, Koptík Tomáš, Richter Dominik, Ťuka Martin, Hrůzek Ondřej, Procházka Dominik, Rýc Ondřej

Autor: Mgr. Ivana Marková

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

31.01.2018

Španělská konverzační soutěž – školní kolo 2018

Dne 29. ledna 2018 proběhlo na součásti Ekonomika školní kolo španělské konverzační soutěže.

18.01.2018

Studentská firma BODOVA

Na ekonomické součásti vznikla studentská firma pod záštitou JA Czech.

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády