Krajské finále volejbalu dívek v Albrechticích

Dne 4. 4. 2014 se zúčastnily naše volejbalistky krajského finále v Albrechticích.

V průběhu dne se děvčata v sestavě Pavlíková Eva, Petřkovská Vanda, Friedrichová Iveta, Kociánová Lada, Strojilová Nikola a Tumová Nikola utkala se středoškolačkami z Opavy, Bruntálu, Ostravy, Frýdlantu nad Ostravicí a z Českého Těšína.

Ve skupinových bojích se děvčatům bohužel moc nedařilo a tak postupovaly do semifinále až z druhé pozice. Následně se utkaly se soupeřkami z Opavy, kterým v utkání podlehly a celkově tedy obsadily čtvrté místo.

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

31.01.2018

Španělská konverzační soutěž – školní kolo 2018

Dne 29. ledna 2018 proběhlo na součásti Ekonomika školní kolo španělské konverzační soutěže.

18.01.2018

Studentská firma BODOVA

Na ekonomické součásti vznikla studentská firma pod záštitou JA Czech.

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády