Lyžařský kurz 2013

Ve dnech 10. - 15. února 2013 se lyžařského kurzu zúčastnilo 39 studentů 1. ročníku, jako pedagogický dozor a lyžařští instruktoři jeli Mgr. Čestmír Glogar a Mgr. David Žlebek, jako snowboardový instruktor Mgr. Alena Kocůrková, a zdravotní dozor vykonávala Mgr. Milada Pěchová.
Studenti byli ubytováni v areálu Školy v přírodě na Prostřední Bečvě a na sjezdovku Pod Soláněm byli dováženi skibusy.
Studenti, rozděleni do 3 družstev, byli vyučováni základům techniky sjezdového lyžování a snowboardingu, dvě družstva zájemců byla dovezena na Pustevny a na běžkách se projely až k hotelu Radegast, několika praktickými ukázkami byla představena práce Horské služby.
Počasí bylo super, sněhu bylo spousty a podařilo se splnit všechny předem stanovené cíle.
Více fotek na http://sportynaoamss.rajce.idnes.cz/Lyzak_2013/

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

31.01.2018

Španělská konverzační soutěž – školní kolo 2018

Dne 29. ledna 2018 proběhlo na součásti Ekonomika školní kolo španělské konverzační soutěže.

18.01.2018

Studentská firma BODOVA

Na ekonomické součásti vznikla studentská firma pod záštitou JA Czech.

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády