Naše futsalistky jsou nejlepší na Severní Moravě

Dne 14. března se uskutečnilo Divizní finále Středoškolské futsalové ligy za účasti GJB a SPgŠ Přerov, SŠ Polygrafická Olomouc a Mendelovy SŠ Nový Jičín.

Naše děvčata po remíze s Přerovem 2:2 a výhře nad Olomoucí 4:0 postupují mezi 7 nejlepších týmů v republice.

Konferenční finále Východ (finále 4 vítězů krajů východní části republiky) se uskuteční 10. dubna v Brně.

Přejeme holkám hodně štěstí.

Autor: Mgr. Čestmír Glogar

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

31.01.2018

Španělská konverzační soutěž – školní kolo 2018

Dne 29. ledna 2018 proběhlo na součásti Ekonomika školní kolo španělské konverzační soutěže.

18.01.2018

Studentská firma BODOVA

Na ekonomické součásti vznikla studentská firma pod záštitou JA Czech.

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády