Okresní kolo v basketbalu dívek

Dne 9. 11. 2012 se v Příboře uskutečnilo okresní finále v basketbalu dívek, kterého se zúčastnila naše škola, GMK Bílovec, ZŠ Bílovec a pořádající tým Gymnázium Příbor.
Prvním naším soupeřem bylo GMK Bílovec. Po jasném průběhu jsme zvítězili 25:14. V druhé zápase nás čekal favorit turnaje Gymnázium Příbor. První poločas byl velmi vyrovnaný, obě družstva se střídala ve vedení. Poločas končil vedením našeho týmu o pouhé dva body. Druhý poločas už byl v naší režii. Díky skvělé obraně jsme soupeři dovolili pouhé čtyři body, rozdíl ve skóre narůstal, až se zastavil na vítězných 30:18. Poslední zápas se ZŠ Bílovec, který jsme vyhráli 23:17, už nic nemohl změnit na našem postupu do Krajského finále.
Celé družstvo zaslouží obrovskou pochvalu za bojovnost a týmový duch.
Přejeme dívkám mnoho štěstí v Krajském finále, které se koná 28. 11. ve Frýdku-Místku.

Mgr. David Žlebek

19.06.2017

Informace pro rodiče studentů přijatých na ekonomickou součást

Třídní schůzky a rozřazovací testy z anglického jazyka proběhnou 22. 6. 2017.

16.05.2017

informace ŠJ Divadelní, N. Jičín

upozornění pro strávníky ve školní jídelně na hlavní budově v Novém Jičíně

22.03.2017