Okresní kolo v basketbalu dívek

Dne 9. 11. 2012 se v Příboře uskutečnilo okresní finále v basketbalu dívek, kterého se zúčastnila naše škola, GMK Bílovec, ZŠ Bílovec a pořádající tým Gymnázium Příbor.
Prvním naším soupeřem bylo GMK Bílovec. Po jasném průběhu jsme zvítězili 25:14. V druhé zápase nás čekal favorit turnaje Gymnázium Příbor. První poločas byl velmi vyrovnaný, obě družstva se střídala ve vedení. Poločas končil vedením našeho týmu o pouhé dva body. Druhý poločas už byl v naší režii. Díky skvělé obraně jsme soupeři dovolili pouhé čtyři body, rozdíl ve skóre narůstal, až se zastavil na vítězných 30:18. Poslední zápas se ZŠ Bílovec, který jsme vyhráli 23:17, už nic nemohl změnit na našem postupu do Krajského finále.
Celé družstvo zaslouží obrovskou pochvalu za bojovnost a týmový duch.
Přejeme dívkám mnoho štěstí v Krajském finále, které se koná 28. 11. ve Frýdku-Místku.

Mgr. David Žlebek

Přijímací řízení Mendelova sš

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.

Slavnostní předání maturitních vysvědčení všech oborů

V divadle byla dne 7.6. proběhlo slavnostní zakončení studia 4. ročníků

29.05.2018

Informace školní jídelny na hlavní budově