Sportovně-turistický kurz 2012

Ve druhém zářijovém týdnu se 36 studentů druhých ročníků zúčastnilo turistického kurzu, jako pedagogický dozor jeli Mgr. David Žlebek, Mgr. Jitka Týlová a Mgr. Alena Kocůrková, vedoucím kurzu byl Mgr. Čestmír Glogar.
Studenti byli ubytováni v areálu Školy v přírodě na Prostřední Bečvě.
Na místo kurzu jeli studenti na kolech, před odjezdem byli poučeni o zásadách chování a bezpečnosti na vozovce. Jízda tam i zpět se obešla bez větších potíží.
V pondělí se studenti vydali na celodenní výlet na Pustevny. Skupina na kole i pěší si užili slunečného počasí a dorazili až k soše boha Radegasta.
Úterní dopoledne se věnovalo sportovním aktivitám a tropické odpoledne jsme strávili na rožnovském koupališti.
Ve středu dopoledne jeli cyklisté na Martiňák a pěší skupina odešla na Hutisko Solanec vyzpovídat místní obyvatele a vytvořit anketu na téma Vyžití v Hutisku, odpoledne všichni hráli netradiční hry.
Čtvrteční počasí nám nepřálo a strávili jsme celý den v budově, kde se studenti věnovali hrám založených na jejich kreativitě.
Již předem připravený program se splnil na sto procent, účastníci kurzu se tedy věnovali výuce lakrosu, frisbee, badmintonu, ringa, střelbě ze vzduchovky, lukostřelbě, volejbalu, petanqu, tchoukbalu, cyklistice i pěší turistice, podařily se i dvě noční hry.
Fotogalerie: http://sportynaoamss.rajce.idnes.cz/

Přijímací řízení Mendelova sš

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.

Slavnostní předání maturitních vysvědčení všech oborů

V divadle byla dne 7.6. proběhlo slavnostní zakončení studia 4. ročníků

29.05.2018

Informace školní jídelny na hlavní budově