Den otevřených dveří v Nemocnici Nový jičín a.s.

Dne 12. 4. 2012 se žákyně 3. B podílely na Dni otevřených dveří a Dni zdraví konané Novojičínskou nemocnicí. Žákyně společně s vyučujícími odborné praxe připravily zajímavý dopolední program určený dětem z mateřských škol. Děti si mohly vyzkoušet zdobení velikonočních perníčků, ošetření poranění, správnou techniku čištění zubů.
Odpoledne bylo věnované široké veřejnosti. Žákyně měřily glykemii, krevní tlak, natáčely EKG, informovaly o zásadách správné životosprávy, seznamovaly s prevencí rakoviny prsu a tlustého střeva, prodávaly výrobky pacientů a společně se žákyněmi 1. B měly připravené výrobky z arteterapeutické dílny.

30.08.2017

Rodilá mluvčí z USA na Mendelově střední škole

Na všech součástech MSŠ bude tento rok postupně spoluvyučovat angličtinu Vandana Apte z Bostonu, která získala roční Fulbrightovo stipendium do Nového Jičína.

16.05.2017

informace ŠJ Divadelní, N. Jičín

upozornění pro strávníky ve školní jídelně na hlavní budově v Novém Jičíně

22.03.2017