Celoškolní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Dne 15. 1. 2014 proběhlo na součásti zdravotnictví celoškolní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Společná komise ve složení Mgr. Svatava Olbrechtová, Ing. Olga Galiová a Mgr. Hana Bártková vybírala celkem z 12 soutěžících, kteří se pokoušeli uspět co nejlépe v poslechu, krátkém gramatickém testu a ústní části. Úroveň byla vysoká a rozhodování proto nebylo snadné.

Ze všech účastníků nejvíce vyrovnaný výkon podala Kristýna Hrnčárková, následovaná Jiřím Tomanem (oba Obchodní akademie). Trojici nejúspěšnějších uzavřela po výborném ústním projevu Kateřina Geryková, studentka oboru Informační technologie.

Oceněným blahopřejeme, Kristýně Hrnčárkové, která bude naši školu reprezentovat v okresním kole, přejeme mnoho úspěchů a všem ostatním děkujeme za účast i svědomitý přístup k soutěži.

Autorky: Mgr. Hana Bártková, Mgr. Renáta Glogovská

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády

03.01.2018

Den otevřených dveří - 17. 1. 2017

Srdečně zveme na Den otevřených dveří, které se uskuteční ve středu 17. ledna 2018 v době od 13:00 - 17:00 na všech součástech školy.

Celoškolní soutěž v ICT

24. 11. se 21 studentů zúčastnilo soutěže