Krajské kolo středoškolské odborné činnosti

Dne 14. 5. 2012 se na Vysoké škole Báňské v Ostravě konalo krajské kolo středoškolské odborné činnosti, kterého se zúčastnili studenti zdravotnické sekce. V této soutěži dosáhli velmi pěkných výsledků.

Studentka Alice Krumpolcová obsadila v oboru biologie s prací Asistovaná reprodukce 1. místo a postupuje do celostátního kola, které se uskuteční ve dnech 15.-17. června v Kutné Hoře.

V oboru zdravotnictví se studentka Alena Tomšů s prací Prevence zubního kazu u dětí na 1. stupni základní školy umístila na 3. místě.

V oboru pedagogika, psychologie obsadili studenti Markéta Kovačíková a Patrik Kouba s prací Problematika bezdomovectví 3. místo.

Všem našim studentům gratulujeme za vynikající úspěchy a reprezentaci naší školy.

Autor: Mgr. Miroslava Hermanová

30.08.2017

Rodilá mluvčí z USA na Mendelově střední škole

Na všech součástech MSŠ bude tento rok postupně spoluvyučovat angličtinu Vandana Apte z Bostonu, která získala roční Fulbrightovo stipendium do Nového Jičína.

16.05.2017

informace ŠJ Divadelní, N. Jičín

upozornění pro strávníky ve školní jídelně na hlavní budově v Novém Jičíně

22.03.2017