Volejbalistky i volejbalisté vítězi okresního finále

O pořádání turnaje se postarala Mendelova střední škola na hale ABC v Novém Jičíně. Za účasti sedmi dívčích družstev a čtyř družstev hochů, se podařilo zvítězit žákům naší školy v obou kategoriích. Tímto si zajistili postup do bojů o krajský titul, které se uskuteční pro hochy 25.3. ve Frýdku-Místku a pro děvčata 31.3. v Albrechticích.

Tímto děkujeme všem žákům za vzornou reprezentaci naší školy a přejeme hodně úspěchů v krajském finále.

Složení družstva dívek: č. 2 - Pavlíková Eva, č. 3 - Strojilová Nikola, č. 4 - Vrbová Zuzana, č. 5 - Kašková Veronika, č. 6 - Petřkovská Vanda, č. 8 - Horáková Markéta, č. 9 - Bajerová Vendula, č. 10 - Friedrichová Iveta, č. 13 - Tumová Nikola

Složení družstva chlapců: č. 4 - Himmer Kryštof, č. 5 - Koptík Tomáš, č. 7 - Procházka Dominika, č. 8 - Richter Dominik, č. 9 - Majer Jan, č. 10 - Ťuka Martin, č. 11 - Hrůzek Ondřej

Autor: Mgr. Ivana Marková

30.08.2017

Rodilá mluvčí z USA na Mendelově střední škole

Na všech součástech MSŠ bude tento rok postupně spoluvyučovat angličtinu Vandana Apte z Bostonu, která získala roční Fulbrightovo stipendium do Nového Jičína.

16.05.2017

informace ŠJ Divadelní, N. Jičín

upozornění pro strávníky ve školní jídelně na hlavní budově v Novém Jičíně

22.03.2017