Tradiční školní aktivity

Naši studenti cestují po Británii

V posledních třech letech navštívili studenti zdravotnické sekce Velkou Británii dvakrát.

Odborná praxe v hospici sv. Jana Neumanna v Prachaticích

Praxe v hospici sv. Jana Neumanna v Prachaticích byla součástí projektu „Šablony„ – což je operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost financovaný grantem ESF MSK.

Stáž ve Velké Británii

Jako každý rok, tak i na závěr školního roku 2012/2013, jsme vyslali studenty 3. ročníků oborů Zdravotnické lyceum a Zdravotnický asistent na pracovní stáž do Velké Británie.

Čtvrtý ročník maturitního plesu

V sobotu 14. prosince 2013 v 19:00 hodin ve velkém sále Autopalu (Varrocku) v Novém Jičíně proběhne 4. ročník maturitního plesu.

Zachraňujeme životy - akce s Policií ČR

Studenti zdravotnické sekce MSŠ pomáhali Policii ČR při preventivní akci – Zachraňujeme životy.

Výcvikový program poskytování první pomoci pro ZŠ

Minulý týden proběhl na MSŠ, Nový Jičín, p. o. výcvikový program poskytování první pomoci, kterého se zúčastnili žáci 8. a 9. tříd základních škol z Nového Jičína.

Středoškolská odborná činnost

Dne 22. 3. 2012 proběhlo školní kolo středoškolské odborné činnosti.

Sportovně-turistický kurz 2013 - součást zdravotnictví

Ve dnech 6.-10. května 2013 proběhl sportovně-turistický kurz druhých ročníků zdravotnické sekce Mendelovy střední školy.

Pracovní stáž v hospici sv. Jana N. Neumanna

Dne 25. 3. 2013 seznámili absolventi pracovní stáže v hospici sv. Jana N. Neumanna v  jihočeských Prachaticích své mladší spolužáky ze třetích ročníků se svými zkušenostmi, zážitky a pocity.

Zdravé vaření - přednáška

Dne 9. ledna 2013 proběhna na MSŠ, Nový Jičín, p. o., součást zdravotnictví přednáška na téma Zdravé vaření.

Přijímací řízení Zdravotnictví