24 hodin s handicapem

Žáci 4. ročníků prožívají po dobu 24 hodin roli těžce nemocných lidí upoutaných na nemocniční lůžko nebo zastávají roli ošetřujícího personálu. Vše se odehrává v odborných laboratořích školy prožitkovou formou. Žáci si na vlastním těle a vlastní psychice vyzkouší nemohoucnost, nemožnost komunikace nebo nemožnost využití všech smyslů (nevidí, neslyší, jsou nesoběstační atd.) Seznamují se navzájem s problematikou profesionálního přístupu k nemocným lidem.

V průběhu projektu jsou přítomni odborní vyučující, kteří zajišťují zároveň výuku formou odborných workshopů na téma canisterapie, rehabilitační ošetřovatelství, aromaterapie, arteterapie, dietologie aj.

žačky oboru zdravotnický asistent nad lůžkem pacienta

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády

03.01.2018

Den otevřených dveří - 17. 1. 2017

Srdečně zveme na Den otevřených dveří, které se uskuteční ve středu 17. ledna 2018 v době od 13:00 - 17:00 na všech součástech školy.

Celoškolní soutěž v ICT

24. 11. se 21 studentů zúčastnilo soutěže