Arteterapie

Kroužek arteterapie pracuje na naší škole již několik let. Dochází zde žáci napříč všemi ročníky. Mají k dispozici prostory, kde se tvoří různými technikami - od batikování, práce s korálky a bižuterií, malování na skle, hedvábí, pletení košíků, práce s papírem a v neposlední řadě přijde na řadu i tvorba s hlínou. V dílně arteterapie je k dispozici i pec, kde se výrobky vypálí.

Díky zapáleným umělcům z dílny arteterapie je celá naše škola jako jedna velká galerie. Líbí se nám, že zdobí školu v souvislosti s ročním obdobím a událostmi aktuálně a kreativně.

Přijímací řízení Mendelova sš

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. srpna 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.

Slavnostní předání maturitních vysvědčení všech oborů

V divadle byla dne 7.6. proběhlo slavnostní zakončení studia 4. ročníků