Charitativní sbírka Píšťalka 2012

12. dubna se uskutečnila na naší škole celostátní charitativní sbírka Píšťalka, jejíž výtěžek byl určen na pomoc dětem a mladým lidem se získaným handicapem.

Do sbírky se zapojily studentky 3. B. Podařilo se jim prodejem upomínkových předmětů nashromáždit částku 5.445,- Kč, kterou jsme odeslali na konto občanského sdružení Píšťalka.

V případě zájmu nabízí občanské sdružení možnost věnovat polovinu vybrané částky formou finančního daru přímo konkrétnímu potřebnému člověku. Rozhodli jsme se se studenty této příležitosti využít a takto cíleně a adresně pomoci panu Františku Dorňákovi.

Autor: Mgr. Lenka Solanská

30.08.2017

Rodilá mluvčí z USA na Mendelově střední škole

Na všech součástech MSŠ bude tento rok postupně spoluvyučovat angličtinu Vandana Apte z Bostonu, která získala roční Fulbrightovo stipendium do Nového Jičína.

16.05.2017

informace ŠJ Divadelní, N. Jičín

upozornění pro strávníky ve školní jídelně na hlavní budově v Novém Jičíně

22.03.2017