Charitativní sbírky

V polovině května se zúčastnila třída 2. B tradiční celostátní sbírky Květinový den. Akce je organizována Ligou proti rakovině a letos byla tematicky zaměřena na prevenci a léčbu rakoviny ledvin. Studenti v rámci sbírky prodávali žluté květy v hodnotě 20,- Kč. Podařilo se jim prodat všechny kytičky a vybrat rekordní částku 11.251,- Kč. Proto děkujeme všem studentům 2. B za nadšení, ochotu a vstřícnost.
Ve spolupráci se střediskem volného času FOCUS se studenti 3. A zúčastnili 12. září 2012 celorepublikové charitativní sbírky Světluška. Na pomoc nevidomým a zrakově postiženým lidem vybrali přes 15.000 Kč.
Další sbírka proběhla 18. září 2012. Třída 2. B vybrala během Srdíčkového dne částku, kterou odeslali občanskému sdružení Život dětem. Výtěžek je určen na pomoc vážně nemocným dětem, které jsou stabilně odkázány na domácí péči svých rodičů, a to na hrazení příspěvků na pořízení invalidních vozíčků, rehabilitačních a kompenzačních pomůcek – zdravotních kočárků, chodítek, polohovacích zařízení, dále např. na úhradu obvazového materiálu, speciální výživy apod.
Autor: Mgr. Lenka Solanská

Akce Bílá pastelka studentů oboru Zdravotnický asistent
Dne 17. října 2012 se studenti 2. B oboru Zdravotnický asistent zúčastnili sbírky Bílá pastelka, která je určena pro osoby se zbytky zraku a nevidomé. Výtěžek je věnován na pořízení kompenzačních pomůcek pro takto handicapované klienty a pro výcvik asistenčních psů.

Autor: Mgr. et Mgr. Miroslava Hermanová

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády

03.01.2018

Den otevřených dveří - 17. 1. 2017

Srdečně zveme na Den otevřených dveří, které se uskuteční ve středu 17. ledna 2018 v době od 13:00 - 17:00 na všech součástech školy.

Celoškolní soutěž v ICT

24. 11. se 21 studentů zúčastnilo soutěže