Charitativní sbírky

V polovině května se zúčastnila třída 2. B tradiční celostátní sbírky Květinový den. Akce je organizována Ligou proti rakovině a letos byla tematicky zaměřena na prevenci a léčbu rakoviny ledvin. Studenti v rámci sbírky prodávali žluté květy v hodnotě 20,- Kč. Podařilo se jim prodat všechny kytičky a vybrat rekordní částku 11.251,- Kč. Proto děkujeme všem studentům 2. B za nadšení, ochotu a vstřícnost.
Ve spolupráci se střediskem volného času FOCUS se studenti 3. A zúčastnili 12. září 2012 celorepublikové charitativní sbírky Světluška. Na pomoc nevidomým a zrakově postiženým lidem vybrali přes 15.000 Kč.
Další sbírka proběhla 18. září 2012. Třída 2. B vybrala během Srdíčkového dne částku, kterou odeslali občanskému sdružení Život dětem. Výtěžek je určen na pomoc vážně nemocným dětem, které jsou stabilně odkázány na domácí péči svých rodičů, a to na hrazení příspěvků na pořízení invalidních vozíčků, rehabilitačních a kompenzačních pomůcek – zdravotních kočárků, chodítek, polohovacích zařízení, dále např. na úhradu obvazového materiálu, speciální výživy apod.
Autor: Mgr. Lenka Solanská

Akce Bílá pastelka studentů oboru Zdravotnický asistent
Dne 17. října 2012 se studenti 2. B oboru Zdravotnický asistent zúčastnili sbírky Bílá pastelka, která je určena pro osoby se zbytky zraku a nevidomé. Výtěžek je věnován na pořízení kompenzačních pomůcek pro takto handicapované klienty a pro výcvik asistenčních psů.

Autor: Mgr. et Mgr. Miroslava Hermanová

Přijímací řízení Mendelova sš

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.

Slavnostní předání maturitních vysvědčení všech oborů

V divadle byla dne 7.6. proběhlo slavnostní zakončení studia 4. ročníků

29.05.2018

Informace školní jídelny na hlavní budově