Den s profesionály 2015

Dne 24. 6. 2015 proběhl na zdravotnické součásti již 6. ročník akce s názvem

Den s profesionály.

V tento den studentům 3. ročníku oboru zdravotnické lyceum a zdravotnický asistent přednášeli ve více než hodinových blocích odborníci z praxe. V letošním školním roce přijali naše pozvání zástupci Městské policie z Nového Jičína Mgr. Ilona Majorošová a Bc. Jindřich Beneš, oba hovořili na téma zneužívání, týrání osob různých věkových skupin, zmínili se i o ožehavém tématu, kterým je kybešikana. Dalším odborníkem byl pan Martin Knápek, DiS., který pracuje jako záchranář a zároveň na oddělení ARO. Pan Knápek přiblížil našim studentům nelehkou, ale záslužnou práci záchranáře v terénu, seznámil je s nejnovějšími trendy v poskytování první pomoci u klientů, kteří jsou v ohrožení života. Studenti ohodnotili celou akci jako přínosnou, neboť se dozvěděli mnoho zajímavých a užitečných informací, které je obohatí nejen v osobním životě, ale pomohou jim i při rozhodování ve výběru povolání.

Autor: Mgr. et Mgr. Miroslava Hermanová

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády

03.01.2018

Den otevřených dveří - 17. 1. 2017

Srdečně zveme na Den otevřených dveří, které se uskuteční ve středu 17. ledna 2018 v době od 13:00 - 17:00 na všech součástech školy.

Celoškolní soutěž v ICT

24. 11. se 21 studentů zúčastnilo soutěže