Den zdraví na součásti zdravotnictví

Akce probíhala v aule školy a naše studentky zájemcům měřily krevní tlak, hladinu glykemie v krvi pomocí glukometru, zjišťovaly BMI index spolu s měřením tuku v těle pomocí speciálního přístroje. Vysvětlovaly riziko nadváhy a špatných stravovacích návyků.

Dále si zájemci mohli nakoupit produkty ze zdravé výživy Slunečnice, zdravotnických potřeb Pro Zdrav, Lékárny Medikamentum a kosmetiky AMOENE.

Byl zde i stánek zaměřený na prevenci křečových žil, u kterého měly studentky zpracovanou pezentaci na počítači a taky ukázku výrobků z Loany Rožnov p. R.

Den zdraví navštívila Bc. Kateřina Huliková, která reprezentovala firmu Multip Moravia s.r.o. s výukovými zdravotnickými pomůckami pro školy a školními lavicemi a židlemi pro postižené děti.

Autor: Bc. Pavla Mílková

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády

03.01.2018

Den otevřených dveří - 17. 1. 2017

Srdečně zveme na Den otevřených dveří, které se uskuteční ve středu 17. ledna 2018 v době od 13:00 - 17:00 na všech součástech školy.

Celoškolní soutěž v ICT

24. 11. se 21 studentů zúčastnilo soutěže