Den zdraví na součásti zdravotnictví

Akce probíhala v aule školy a naše studentky zájemcům měřily krevní tlak, hladinu glykemie v krvi pomocí glukometru, zjišťovaly BMI index spolu s měřením tuku v těle pomocí speciálního přístroje. Vysvětlovaly riziko nadváhy a špatných stravovacích návyků.

Dále si zájemci mohli nakoupit produkty ze zdravé výživy Slunečnice, zdravotnických potřeb Pro Zdrav, Lékárny Medikamentum a kosmetiky AMOENE.

Byl zde i stánek zaměřený na prevenci křečových žil, u kterého měly studentky zpracovanou pezentaci na počítači a taky ukázku výrobků z Loany Rožnov p. R.

Den zdraví navštívila Bc. Kateřina Huliková, která reprezentovala firmu Multip Moravia s.r.o. s výukovými zdravotnickými pomůckami pro školy a školními lavicemi a židlemi pro postižené děti.

Autor: Bc. Pavla Mílková

Přijímací řízení Mendelova sš

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. srpna 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.

Slavnostní předání maturitních vysvědčení všech oborů

V divadle byla dne 7.6. proběhlo slavnostní zakončení studia 4. ročníků