Děti z MŠ na Mendelově střední škole

V měsíci lednu navštívily předškolní děti z Mateřské školy Máj, K.Čapka 6, Nový Jičín, Střední zdravotní školu Mendelovou v Novém Jičíně.

Studenti a studentky zdravotnické školy měli pod vedením Mgr. Ivy Vránové připraven zábavný výukový program. Děti při příchodu slavnostně přivítal zástupce ředitelky Mgr. Lubomír Purmenský.

Následně byli předškoláci rozděleni do tří skupin a postupně si prošli připravená stanoviště, kde si mohli vyzkoušet zdravotní přístroje, naučit se telefonovat na záchranné stanice, budoucí sestřičky jim ukázaly, jak si správně čistit zoubky a dozvěděli se spoustu dalších zajímavých informací.

Na závěr čekalo naše malé zdravotní absolventy sladké pohoštění a diplom s dárečkem. Chtěli bychom poděkovat pedagogům a studentům za pozvání a přípravu této akce.

Autor: Pavla Nohavicová, MŠ Máj

27.11.2017

Soutěž OFFICE 2017

XII. ročník regionální soutěže OFFICE 2017

Pozvánka na členskou schůzi spolku

Rada Spolku přátel Mendelovy střední školy se sídlem v Novém Jičíně svolává členskou schůzi na čtvrtek 16. listopadu 2017 v 16:30 v tělocvičně Mendelovy střední školy, součást Ekonomika, Dukelská 350, 742 42 Šenov u Nového Jičína.

08.11.2017

informace ŠJ, Divadelní, N. Jičín

Úprava nabídky v týdenním jídelníčku.

08.11.2017

SUDOKU 2017

1. listopadu proběhlo celoškolní kolo v SUDOKU

07.11.2017

informace ze školní jídelny, Divadelní, N. J.

změna plné ceny obědů