Kojenecké a dětské centrum ve Valašském Meziříčí

Ve středu 16. prosince 2015 jsme měli možnost navštívit ve Valašském Meziříčí Kojenecké a dětské centrum, zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Přivítala nás velmi milá paní, která nám v úvodu řekla něco o tom, jak vlastně toto zařízení funguje, jaká je jeho kapacita, něco málo z jeho historie a také nás informovala o tom, jaké vzdělání musí mít pracovníci v tomto oboru.

Provedla nás celým zařízením, které bylo opravdu moc pěkné, moderně vybavené a čisté. Pak nás seznámila s příběhy některých dětí, které nebyly vždy úplně šťastné, ale díky tomuto zařízení vždy všechno dobře dopadlo. Nakonec  nás zavedla mezi miminka, čímž nás všechny úplně pobláznila. Úžasná byla hlavně jedna holčička, která se od nás všech nechala pochovat a neuvěřitelně se smála.

Děkujeme našim profesorkám, že nám zařizují i takové exkurze a hlavně děkujeme milé paní z dětského centra, že nám vyšla vstříc a věnovala nám svůj čas :-)

Autor: Petra Jašková, ZA 4

27.11.2017

Soutěž OFFICE 2017

XII. ročník regionální soutěže OFFICE 2017

Pozvánka na členskou schůzi spolku

Rada Spolku přátel Mendelovy střední školy se sídlem v Novém Jičíně svolává členskou schůzi na čtvrtek 16. listopadu 2017 v 16:30 v tělocvičně Mendelovy střední školy, součást Ekonomika, Dukelská 350, 742 42 Šenov u Nového Jičína.

08.11.2017

informace ŠJ, Divadelní, N. Jičín

Úprava nabídky v týdenním jídelníčku.

08.11.2017

SUDOKU 2017

1. listopadu proběhlo celoškolní kolo v SUDOKU

07.11.2017

informace ze školní jídelny, Divadelní, N. J.

změna plné ceny obědů