Maturitní stužkovací ples na součásti Zdravotnictví

Maturitní stužkovací ples

V sobotu 21. listopadu 2015 proběhl již 6. maturitní stužkovací ples Mendelovy střední školy - zdravotnické sekce.

Po slavnostním zahájení, kdy byli letošní maturanti ostužkováni a ošerpováni svými třídními a zastupujícími učiteli (ZL4 Mgr. Zdeněk Lédr a Ing. Lenka Michalová, ZA4 Mgr. Petra Janíčková a Mgr. Lenka Solanská) začala tradiční plesová zábava. O hudební produkci se postarala vynikající kopřivnická kapela Sága a DJ Mikey.

Tancovali jsme a bavili jsme se až do brzkých ranních hodin. Ostatně to můžete posoudit i sami, podíváte-li se na video či fotografie.

Mgr. Alžběta Šuláková

30.08.2017

Rodilá mluvčí z USA na Mendelově střední škole

Na všech součástech MSŠ bude tento rok postupně spoluvyučovat angličtinu Vandana Apte z Bostonu, která získala roční Fulbrightovo stipendium do Nového Jičína.

16.05.2017

informace ŠJ Divadelní, N. Jičín

upozornění pro strávníky ve školní jídelně na hlavní budově v Novém Jičíně

22.03.2017