Mezigenerační solidarita - Domácí násilí

Dne 25. 4. 2012 se studenti 2. ročníku oboru zdravotnický asistent a zdravotnické lyceum zúčastnili na Městském úřadě v Novém Jičíně odborné přednášky zaměřené na mezigenerační solidaritu. Studenti měli možnost poslechnout si téma Násilí páchané na seniorech, které přednášela paní Bc. Lucie Cábová, pracovnice intervenčního centra ve Frýdku Místku. Poté vystoupil pan Mgr. Petr Gres, příslušník policie, který hovořil o týraných seniorech v domácnosti a o možných způsobech pomoci takto týraným seniorům.

K studentům promluvil i zástupce městské policie v Novém Jičíně, který nastínil práci městské policie, která se rovněž spolupodílí při řešení této otázky. Přednášky se u studentů setkaly s velmi příznivou odezvou.

Autor: Mgr. Miroslava Hermanová

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády

03.01.2018

Den otevřených dveří - 17. 1. 2017

Srdečně zveme na Den otevřených dveří, které se uskuteční ve středu 17. ledna 2018 v době od 13:00 - 17:00 na všech součástech školy.

Celoškolní soutěž v ICT

24. 11. se 21 studentů zúčastnilo soutěže