Naši studenti cestují po Británii

První zájezd byl poznávací a zavedl nás do krásných míst po celé Anglii. Navštívili jsme rodiště Jamese Cooka, maličké přístavní městečko Whitby, starořímské lázeňské městečko Bath, prohlédli jsme si katedrálu v Yorku a také univerzitní města Cambridge a Oxford.

Další návštěva byla spíše pobytová, převážnou většinu času jsme trávili poznáváním Londýna a jeho historických či kulturních památek a také nakupováním. Dva dny jsme strávili mimo ulice Londýna, nejprve jsme navštívili megalitický kruh ve Stonehenge a pak nejrozsáhlejší panovnické sídlo v Evropě Windsor.

A co chystáme v blízké budoucnosti? Rádi bychom se podívali do Irska a seznámili se s tímto překrásným a stále zeleným ostrovem opředeným nejroztodivnějšími legendami. Přidáte se k nám?

Autor: Mgr. Alžběta Šuláková

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády

03.01.2018

Den otevřených dveří - 17. 1. 2017

Srdečně zveme na Den otevřených dveří, které se uskuteční ve středu 17. ledna 2018 v době od 13:00 - 17:00 na všech součástech školy.

Celoškolní soutěž v ICT

24. 11. se 21 studentů zúčastnilo soutěže