Ocenění studentů 2. B oboru Zdravotnický asistent

Dne 5. září 2012 navštívili naši školu příslušníci Okresní policie a novináři. S osmi  studenty, kteří vyhráli v loňském školním roce celorepublikovou soutěž Stop kyberšikaně, učinili rozhovor a zároveň jim vyjádřili poděkování za jejich mimoškolní práci.
Tento oceněný projekt se policie bude snažit využít k pořádání různých besed pro mladé lidi s cílem upozornit na nebezpečí, které se může skrývat na Facebooku.
Hlavní aktéři - studenti Dominik Petrželka a Martin Orság budou spolupracovat s Okresní policií České republiky v Novém Jičíně a pořádat pod jejich vizí aktivní přednášky pro studenty základnách škol v rámci prevence šikany a kyberšikany.
Autor: Mgr. et Mgr. Miroslava Hermanová

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády

03.01.2018

Den otevřených dveří - 17. 1. 2017

Srdečně zveme na Den otevřených dveří, které se uskuteční ve středu 17. ledna 2018 v době od 13:00 - 17:00 na všech součástech školy.

Celoškolní soutěž v ICT

24. 11. se 21 studentů zúčastnilo soutěže