Osvětová činnost v mateřské škole

Dne 1. března 2012 studenti 3. A oboru Zdravotnický asistent navštívili mateřskou školu Sluníčko v Šenově u Nového Jičína, aby tam proškolili děti formou her a pohádek v základech předlékařské první pomoci, v prevenci proti zubnímu kazu a poučili je o zdravé životosprávě.

Dopoledne proběhlo velmi příjemně, děti se spontánně zapojily do her a na konci programu obdržel každý „absolvent semináře“ diplom.

Naši studenti poznali, jak je náročná práce učitelek v mateřských školách, jaké úsilí musí člověk vynaložit, aby děti udržel v pozornosti a aby dítě spolupracovalo.

S aktivitami pro mateřské školy budeme určitě pokračovat i nadále.

Autor: Mgr. Jaroslava Šrámková

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády

03.01.2018

Den otevřených dveří - 17. 1. 2017

Srdečně zveme na Den otevřených dveří, které se uskuteční ve středu 17. ledna 2018 v době od 13:00 - 17:00 na všech součástech školy.

Celoškolní soutěž v ICT

24. 11. se 21 studentů zúčastnilo soutěže