Pracovní stáž v hospici sv. Jana N. Neumanna

Prezentace pracovní stáže v hospici sv. Jana N. Neumanna v Prachaticích

Dne 25. 3. 2013 seznámili absolventi pracovní stáže v hospici sv. Jana N. Neumanna v  jihočeských Prachaticích své mladší spolužáky ze třetích ročníků se svými zkušenostmi, zážitky a pocity.
Stáž proběhla v měsících září-říjen 2012 a absolvovalo ji celkem  šest vybraných studentů ze čtvrtých ročníků oboru Zdravotnický asistent a Zdravotnické lyceum.
Pracovní stáž byla součástí projektu „Šablony MSŠ v Novém Jičíně“ – operačního programu: Vzdělávání pro konkurenceschopnost  a byla financována grantem ESF MSK.
Maturanti měli možnost pracovat individuálně s vynikajícím profesionálním týmem složeným mimo civilní zaměstnance i z řádových sester.  Stáž zhodnotili všichni jako skvělou profesionální i lidskou zkušenost, kterou mohou využít v dalším studiu po maturitě a také v osobním životě. Vedení hospice ohodnotilo působení našich studentu velmi pozitivně.
Na fotografii je tým stážistů: zleva – Karel Pekár, Alžběta Najvarová, Kateřina Šmotková, Tamara Kyprová a Karolína Rychetská. (Chybí Patrik Kouba).

Garant akce:  Mgr. Jaroslava Šrámková

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády

03.01.2018

Den otevřených dveří - 17. 1. 2017

Srdečně zveme na Den otevřených dveří, které se uskuteční ve středu 17. ledna 2018 v době od 13:00 - 17:00 na všech součástech školy.

Celoškolní soutěž v ICT

24. 11. se 21 studentů zúčastnilo soutěže