Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Dne 23. ledna 2015 proběhlo na MSŠ, součást zdravotnictví, školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, kterou tvořila část poslechová a následně ústní. Soutěže se účastnilo 12 studentů z 1. až 3. ročníku.

Ze všech soutěžících nejvíce vyrovnaný výkon podala studentka prvního ročníku zdravotnického lycea Hana Hubová, následovaná loňským vítězem Martinem Štefanem ze ZL 3. Trojici nejúspěšnějších uzavřela Klára Jančošková, rovněž studentka prvního ročníku ZL.

Soutěž ukázala, že i studenti prvních ročníků ovládají anglický jazyk na výborné úrovni a mohou tak být inspirací pro starší spolužáky.

Oceněným blahopřejeme, Hance Hubové, která bude naši školu reprezentovat v okresním kole, přejeme mnoho úspěchů a všem ostatním děkujeme za účast i svědomitý přístup k soutěži.

Mgr. Hana Bártková a Mgr. Kateřina Klevarová

organizátorky soutěže

Přijímací řízení Mendelova sš

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. srpna 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.

Slavnostní předání maturitních vysvědčení všech oborů

V divadle byla dne 7.6. proběhlo slavnostní zakončení studia 4. ročníků