Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Dne 23. ledna 2015 proběhlo na MSŠ, součást zdravotnictví, školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, kterou tvořila část poslechová a následně ústní. Soutěže se účastnilo 12 studentů z 1. až 3. ročníku.

Ze všech soutěžících nejvíce vyrovnaný výkon podala studentka prvního ročníku zdravotnického lycea Hana Hubová, následovaná loňským vítězem Martinem Štefanem ze ZL 3. Trojici nejúspěšnějších uzavřela Klára Jančošková, rovněž studentka prvního ročníku ZL.

Soutěž ukázala, že i studenti prvních ročníků ovládají anglický jazyk na výborné úrovni a mohou tak být inspirací pro starší spolužáky.

Oceněným blahopřejeme, Hance Hubové, která bude naši školu reprezentovat v okresním kole, přejeme mnoho úspěchů a všem ostatním děkujeme za účast i svědomitý přístup k soutěži.

Mgr. Hana Bártková a Mgr. Kateřina Klevarová

organizátorky soutěže

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády

03.01.2018

Den otevřených dveří - 17. 1. 2017

Srdečně zveme na Den otevřených dveří, které se uskuteční ve středu 17. ledna 2018 v době od 13:00 - 17:00 na všech součástech školy.

Celoškolní soutěž v ICT

24. 11. se 21 studentů zúčastnilo soutěže