Úspěchy našich studentů v okresním kole SOČ

Úspěchy našich studentů v okresním kole středoškolské odborné činnosti

Tohoto kola se zúčastnili studenti naší školy a vedli si velmi úspěšně. Soutěžili v několika oblastech, kde obsadili nejvyšší příčky.

Oblast biologie:

• Alice Krumpolcová 3. ročník Zdravotnické lyceum - práce Asistovaná reprodukce 1. místo.

Oblast zdravotnictví:

• Alena Tomšů 3. ročník zdravotnické lyceum – Prevence zubního kazu u dětí na 1. stupni základní školy - 1. místo.

Oblast tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie:

• Ivana Pavlovská 4. ročník Zdravotnický asistent - Karcinom děložního čípku - 1. místo.

Oblast pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času:

• Markéta Kováčiková, Patrik Kouba 3. ročník Zdravotnické lyceum – Problematika bezdomovectví - 1. místo.

Všichni výše jmenovaní studenti postupují do krajského kola, které se uskuteční 14. května 2012 na Vysoké škole báňské v Ostravě.

Autor: Mgr. Miroslava Hermanová

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády

03.01.2018

Den otevřených dveří - 17. 1. 2017

Srdečně zveme na Den otevřených dveří, které se uskuteční ve středu 17. ledna 2018 v době od 13:00 - 17:00 na všech součástech školy.

Celoškolní soutěž v ICT

24. 11. se 21 studentů zúčastnilo soutěže