Úspěchy našich studentů v okresním kole SOČ

Úspěchy našich studentů v okresním kole středoškolské odborné činnosti

Tohoto kola se zúčastnili studenti naší školy a vedli si velmi úspěšně. Soutěžili v několika oblastech, kde obsadili nejvyšší příčky.

Oblast biologie:

• Alice Krumpolcová 3. ročník Zdravotnické lyceum - práce Asistovaná reprodukce 1. místo.

Oblast zdravotnictví:

• Alena Tomšů 3. ročník zdravotnické lyceum – Prevence zubního kazu u dětí na 1. stupni základní školy - 1. místo.

Oblast tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie:

• Ivana Pavlovská 4. ročník Zdravotnický asistent - Karcinom děložního čípku - 1. místo.

Oblast pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času:

• Markéta Kováčiková, Patrik Kouba 3. ročník Zdravotnické lyceum – Problematika bezdomovectví - 1. místo.

Všichni výše jmenovaní studenti postupují do krajského kola, které se uskuteční 14. května 2012 na Vysoké škole báňské v Ostravě.

Autor: Mgr. Miroslava Hermanová

30.08.2017

Rodilá mluvčí z USA na Mendelově střední škole

Na všech součástech MSŠ bude tento rok postupně spoluvyučovat angličtinu Vandana Apte z Bostonu, která získala roční Fulbrightovo stipendium do Nového Jičína.

16.05.2017

informace ŠJ Divadelní, N. Jičín

upozornění pro strávníky ve školní jídelně na hlavní budově v Novém Jičíně

22.03.2017