Zachraňujeme životy - akce s Policií ČR

Studenti zdravotnické sekce MSŠ pomáhali Policii ČR při preventivní akci – Zachraňujeme životy.

Na benzínové stanici u Libhoště oslovovali řidiče, které policie preventivně kontrolovala, a nabízeli jim možnost vyzkoušet si na resuscitačních modelech oživování zraněného. Ve spolupráci s Českým červeným křížem řidičům vysvětlovali a ukazovali, jak na to a potom na ně dohlíželi, zda postupují správně.

Na studentech bylo vidět, že z nemocnice umějí jednat s lidmi, protože jen málokterý řidič odolal jejich přesvědčování a argumentům. Samotnými řidiči byla akce hodnocena kladně a většina využila možnosti praktického nácviku.

Za ochotu a výborně odvedenou akci chci poděkovat těmto studentům: Dominiku Petrželkovi (2. B), Martinu Orságovi (2. B), Kláře Indruchové (2. A), Martě Hrčkové (3. ZL), a dále studentům 3. B - Filipu Krestovi, Míši Indrákové, Heleně Sekáčové, Anežce Silberové, Andrei Velnerové a Haně Zajíčkové.

Autor: Mgr. Sylva Eslerová

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády

03.01.2018

Den otevřených dveří - 17. 1. 2017

Srdečně zveme na Den otevřených dveří, které se uskuteční ve středu 17. ledna 2018 v době od 13:00 - 17:00 na všech součástech školy.

Celoškolní soutěž v ICT

24. 11. se 21 studentů zúčastnilo soutěže