Vkládání fotek do galerie

Když chci zahrát fotku do galerie, tak se mi nezobrazuje tlačítko Přidat fotografie. Když už se (nej v Chromu) objeví, po označení fotek se nenačítají. Nikdy s tím problém nebyl, až poslední měsíc.

Jana Pagáčová

Popis chyby:
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.
Ochrana proti spamu:

29.09.2020

Třetí místo ve finále Prezentiády

Zdeňka Hýnarová a Alena Malá, studentky třetích ročníků zdravotnických oborů, vybojovaly ve finále Prezentiády skvělé třetí místo!

Vítězství v odborné soutěži Slezské univerzity

Student 4. ročníku oboru VS Kevin Kovács zvítězil se svou odbornou prací

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"

31.08.2020

Zahájení školního roku - ekonomická součást

Informace pro žáky a rodiče.

25.08.2020

Informační schůzka pro rodiče žáků 1. ročníků

Vážení rodiče žáků 1. ročníků, zveme Vás na informační schůzky, které se konají pro obory: zdravotnický asistent a zdravotnické lyceum - 31.8. v 15,30 v aule na Divadelní 4 informační technologie a veřejnosprávní činnost -  31.8. v 16:00 v aule na Divadelní 4 obchodní akademie a ekonomické lyceum -  3.9. v 15,30 v budově Dukelská 350, Šenov u NJ

Není plánován žádný termín.
celý kalendář

Jsme Fakultní školou