Nostop basketbal a Motýlek

V dubnu 2013 proběhla na naší škole akce Nonstop basketbal 24, za jejíž veškerý výtěžek byly nakoupeny hračky pro Dětské centrum v Kopřivnici.

Toto centrum je speciální škola pro žáky s více vadami, která vznikla v Kopřivnici v roce 1993 na žádost rodičů postižených dětí, které neměly možnost vzhledem ke svému postižení se vzdělávat na žádném typu školy v tomto městě.

Studenti si školu prohlédli, byli seznámeni s výukovými metodami dětí s různým stupněm postižení, spolu s dětmi si poslechli vánoční koncert žáků Základní školy Emila Zátopka a poté se rozdělili do jednotlivých tříd a strávili hodinu s žáky z Centra.

Pokud se podíváte do galerie fotek na níže uvedeném odkaze, zjistíte, že děti byly spokojené a rády, že je naši studenti navšívili. Atmosféra byla fantastická a my jsme přesvědčeni, že i další výtěžek z basketbalové Nonstopky půjde právě do tohoto Centra.

Fotky:

sportynaoamss.rajce.idnes.cz/Navsteva_ZS_a_MS_Motylek_19.12._2013/

19.10.2021

Konference projektu ICT a digitální technika

Odkaz na zdrojové soubory, prezentaci.

07.10.2021

Den otevřených dveří 2021

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek a sobotu  3. a 4. prosince 2021.

28.09.2021

Cykloturistický kurz studentů součástí IT, VS a Zdravotnictví

Týden 20.-24.9. strávili studenti sportem a aktivitami v přírodě.

23.09.2021

Erasmus+ - projektová schůzka na Islandu

Učitelé a studenti z naší součásti Ekonomika, Islandu, Velké Británie, Estonska, Litvy, Portugalska a Španělska se setkali v Sauðárkrókuru na Islandu v rámci sloučených plánovaných setkání projektů Using ICT to preserve European Craftmanship a Girls and Boys Programming in Europe.

22.09.2021

Turistický kurz - září 2021

V druhém zářijovém týdnu se 34 studentů třetích ročníků ekonomické součásti zúčastnilo turistického kurzu.

03. – 04.12.2021

Den otevřených dveří