Nostop basketbal a Motýlek

V dubnu 2013 proběhla na naší škole akce Nonstop basketbal 24, za jejíž veškerý výtěžek byly nakoupeny hračky pro Dětské centrum v Kopřivnici.

Toto centrum je speciální škola pro žáky s více vadami, která vznikla v Kopřivnici v roce 1993 na žádost rodičů postižených dětí, které neměly možnost vzhledem ke svému postižení se vzdělávat na žádném typu školy v tomto městě.

Studenti si školu prohlédli, byli seznámeni s výukovými metodami dětí s různým stupněm postižení, spolu s dětmi si poslechli vánoční koncert žáků Základní školy Emila Zátopka a poté se rozdělili do jednotlivých tříd a strávili hodinu s žáky z Centra.

Pokud se podíváte do galerie fotek na níže uvedeném odkaze, zjistíte, že děti byly spokojené a rády, že je naši studenti navšívili. Atmosféra byla fantastická a my jsme přesvědčeni, že i další výtěžek z basketbalové Nonstopky půjde právě do tohoto Centra.

Fotky:

sportynaoamss.rajce.idnes.cz/Navsteva_ZS_a_MS_Motylek_19.12._2013/

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"

31.08.2020

Zahájení školního roku - ekonomická součást

Informace pro žáky a rodiče.

25.08.2020

Informační schůzka pro rodiče žáků 1. ročníků

Vážení rodiče žáků 1. ročníků, zveme Vás na informační schůzky, které se konají pro obory: zdravotnický asistent a zdravotnické lyceum - 31.8. v 15,30 v aule na Divadelní 4 informační technologie a veřejnosprávní činnost -  31.8. v 16:00 v aule na Divadelní 4 obchodní akademie a ekonomické lyceum -  3.9. v 15,30 v budově Dukelská 350, Šenov u NJ

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

02.10.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost