Nostop basketbal a Motýlek

V dubnu 2013 proběhla na naší škole akce Nonstop basketbal 24, za jejíž veškerý výtěžek byly nakoupeny hračky pro Dětské centrum v Kopřivnici.

Toto centrum je speciální škola pro žáky s více vadami, která vznikla v Kopřivnici v roce 1993 na žádost rodičů postižených dětí, které neměly možnost vzhledem ke svému postižení se vzdělávat na žádném typu školy v tomto městě.

Studenti si školu prohlédli, byli seznámeni s výukovými metodami dětí s různým stupněm postižení, spolu s dětmi si poslechli vánoční koncert žáků Základní školy Emila Zátopka a poté se rozdělili do jednotlivých tříd a strávili hodinu s žáky z Centra.

Pokud se podíváte do galerie fotek na níže uvedeném odkaze, zjistíte, že děti byly spokojené a rády, že je naši studenti navšívili. Atmosféra byla fantastická a my jsme přesvědčeni, že i další výtěžek z basketbalové Nonstopky půjde právě do tohoto Centra.

Fotky:

sportynaoamss.rajce.idnes.cz/Navsteva_ZS_a_MS_Motylek_19.12._2013/

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"

31.08.2020

Zahájení školního roku - ekonomická součást

Informace pro žáky a rodiče.