Nostop basketbal a Motýlek

V dubnu 2013 proběhla na naší škole akce Nonstop basketbal 24, za jejíž veškerý výtěžek byly nakoupeny hračky pro Dětské centrum v Kopřivnici.

Toto centrum je speciální škola pro žáky s více vadami, která vznikla v Kopřivnici v roce 1993 na žádost rodičů postižených dětí, které neměly možnost vzhledem ke svému postižení se vzdělávat na žádném typu školy v tomto městě.

Studenti si školu prohlédli, byli seznámeni s výukovými metodami dětí s různým stupněm postižení, spolu s dětmi si poslechli vánoční koncert žáků Základní školy Emila Zátopka a poté se rozdělili do jednotlivých tříd a strávili hodinu s žáky z Centra.

Pokud se podíváte do galerie fotek na níže uvedeném odkaze, zjistíte, že děti byly spokojené a rády, že je naši studenti navšívili. Atmosféra byla fantastická a my jsme přesvědčeni, že i další výtěžek z basketbalové Nonstopky půjde právě do tohoto Centra.

Fotky:

sportynaoamss.rajce.idnes.cz/Navsteva_ZS_a_MS_Motylek_19.12._2013/

Úspěch Anežky Kováčikové - 3. místo v krajské soutěži

11. 5. 2022 proběhlo krajské kolo soutěže v anglickém jazyce v Ostravě. Studentka 3. ročníku oboru zdravotnické lyceum Anežka Kováčiková po vítězstvích v celoškolním a okresním kole obsadila krásné 3. místo jako jediná zástupkyně něžného pohlaví ve své kategorii. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a připojujeme velkou gratulaci. Mgr. Alžběta Šuláková

05.05.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Estonsku

V sobotu 23. dubna jsme se s naší třídou 3.A vydali na poslední projektovou schůzku Erasmus plus Using ICT to Preserve European Craftmanship do hlavního města Tallin v Estonsku.

19.04.2022

Velikonoční snídaně

Součást Ekonomika přivítala v pondělí 11.4. Velikonoce poněkud netradičním způsobem

08.04.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Litvě

Ve dnech 27. března až 1. dubna 2022 jsme navštívili gymnázium v hlavním městě Litvy, Vilniusu v rámci projektu Erasmus plus.

05.04.2022

Erasmus+ - Soutěž v ICTII - projektová schůzka ve Španělsku

Ve dnech 14. – 18. března 2022 proběhla další projektová schůzka projektu Soutěže v ICTII.