Deutsch macht mir Spaβ 2015

Dne 9. ledna 2015 se na součásti ekonomika v Šenově u Nového Jičína konala soutěž v konverzaci v německém jazyce „Deutsch macht mir Spaß“.

Do finálového kola postoupilo z 12 studentů třídních kol 7 nejlepších:

2. A
Tereza Kelnarová
Tereza Mičulková
Jiří Toman

2. B
Kateřina Ťápalová

3. A
Elisabeth Tothová
Simona Králová
Michal Dresler

Všem studentům děkujeme za hezké dopoledne a skvělé výkony. Těší nás,
že Deutsch macht unseren Schülern wirklich Spaβ!

I. místo: Michal Dresler (3. A)

II. místo: Tereza Mičulková (2. A)

III. místo Jiří Toman (2. A)

VŠEM BLAHOPŘEJEME!!! Je radost mít takové studentky a studenty!!!

Za porotu: Mgr. Jitka Týlová a PhDr. Jarmila Kudělková

Úspěch Anežky Kováčikové - 3. místo v krajské soutěži

11. 5. 2022 proběhlo krajské kolo soutěže v anglickém jazyce v Ostravě. Studentka 3. ročníku oboru zdravotnické lyceum Anežka Kováčiková po vítězstvích v celoškolním a okresním kole obsadila krásné 3. místo jako jediná zástupkyně něžného pohlaví ve své kategorii. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a připojujeme velkou gratulaci. Mgr. Alžběta Šuláková

05.05.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Estonsku

V sobotu 23. dubna jsme se s naší třídou 3.A vydali na poslední projektovou schůzku Erasmus plus Using ICT to Preserve European Craftmanship do hlavního města Tallin v Estonsku.

19.04.2022

Velikonoční snídaně

Součást Ekonomika přivítala v pondělí 11.4. Velikonoce poněkud netradičním způsobem

08.04.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Litvě

Ve dnech 27. března až 1. dubna 2022 jsme navštívili gymnázium v hlavním městě Litvy, Vilniusu v rámci projektu Erasmus plus.

05.04.2022

Erasmus+ - Soutěž v ICTII - projektová schůzka ve Španělsku

Ve dnech 14. – 18. března 2022 proběhla další projektová schůzka projektu Soutěže v ICTII.