Krajské kolo španělské konverzační soutěže

Dne 27. března 2014 se již tradičně vítězky celoškolního kola španělské konverzační soutěže ze součásti Ekonomika zúčastnily krajského kola této soutěže, které se konalo na Gymnáziu Hladnov v Ostravě.

V silně obsazené soutěži se Kateřina Drnovská, studentka 4. ročníku OA, umístila na 12. místě v kategorii 3. a 4. ročníků, Jana Kelnarová, studentka 2. ročníku EL, obsadila 8. místo v kategorii 1. a 2. ročníků.

Soutěže se letos poprvé mohly zúčastnit i studentky, které se umístily na 2. místě v celoškolní soutěži ze součásti IT a veřejnosprávní.

autor: Ing. Monika Kubiszová

11.12.2019

14. ročník regionální soutěže OFFICE

Ve středu 5. prosince 2019 uspořádala Mendelova střední škola ve spolupráci s Krajským zařízením pro DVPP a IC 14. ročník regionální soutěže Office 2019.

11.12.2019

KB Challenge cup - dívky

28. listopadu se děvčata zúčastnily turnaje v Ostravě.

30.11.2019

Úspěch našich florbalistů

Tým chlapců z Mendelovy střední školy Nový Jičín ovládl okresní kolo KB Challenge

30.11.2019

Kurz - Zdravotník zotavovacích akcí

Absolventi po ukončení kurzu obdrží certifikát, jenž jim umožní zastávat funkci zdravotníka na dětských táborech, školách v přírodě, lyžařských kurzech, turistických kurzech apod. Vstupní předpoklady – dosažené středoškolské vzdělání s maturitou.

Piškvorky týmů - oblastní kolo

Oblastního kola se zúčastnily dva naše týmy.