Krajské kolo španělské konverzační soutěže

Dne 27. března 2014 se již tradičně vítězky celoškolního kola španělské konverzační soutěže ze součásti Ekonomika zúčastnily krajského kola této soutěže, které se konalo na Gymnáziu Hladnov v Ostravě.

V silně obsazené soutěži se Kateřina Drnovská, studentka 4. ročníku OA, umístila na 12. místě v kategorii 3. a 4. ročníků, Jana Kelnarová, studentka 2. ročníku EL, obsadila 8. místo v kategorii 1. a 2. ročníků.

Soutěže se letos poprvé mohly zúčastnit i studentky, které se umístily na 2. místě v celoškolní soutěži ze součásti IT a veřejnosprávní.

autor: Ing. Monika Kubiszová

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

09.03.2020

Using ICT to Preserve European Craftmanship - Erasmus+

Na konci února proběhlo projektové setkání ve městě Sittingbourne ve Velké Británii.