Školní kolo konverzační soutěž v německém jazyce

Soutěž v konverzaci v NEJ „Deutsch macht mir Spaß“ se konala dne 13. ledna 2012, v 10:00 na součásti Ekonomika.

Soutěžící změřili své dovednosti v poslechu, v konverzaci se členy poroty, v řešení jazykových situací a v samostatném ústním projevu na základě obrázku. Soutěže se zúčastnilo 9 žáků (8 žáků ze součásti Ekonomika, 1 žák ze součásti IT a veřejná správa)

Soutěžící:
3. A
Jana Pěnčíková
3. C
Petra Černá
Iveta Münsterová
Radek Frýdl
2. A
Jana Harabišová
Kateřina Křižáková
2. B
Gabriela Sedláková
Zuzana Helimanová
Veřejná správa 3. r.
Michaela Faksová

Výsledné pořadí:

• 1. místo: Jana Pěnčíková (3. A)

• 2. místo: Gabriela Sedláková (2. B)

• 3. místo: Iveta Münsterová (3. C)

Jana Harabišová (2. A)

Velkou pochvalu si zaslouží všichni soutěžící za výborné výkony a chuť dělat něco „navíc“.

Porota: Jitka Týlová a Jarmila Kudělková

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"

31.08.2020

Zahájení školního roku - ekonomická součást

Informace pro žáky a rodiče.

25.08.2020

Informační schůzka pro rodiče žáků 1. ročníků

Vážení rodiče žáků 1. ročníků, zveme Vás na informační schůzky, které se konají pro obory: zdravotnický asistent a zdravotnické lyceum - 31.8. v 15,30 v aule na Divadelní 4 informační technologie a veřejnosprávní činnost -  31.8. v 16:00 v aule na Divadelní 4 obchodní akademie a ekonomické lyceum -  3.9. v 15,30 v budově Dukelská 350, Šenov u NJ

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

02.10.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost