Školní kolo konverzační soutěž v německém jazyce

Soutěž v konverzaci v NEJ „Deutsch macht mir Spaß“ se konala dne 13. ledna 2012, v 10:00 na součásti Ekonomika.

Soutěžící změřili své dovednosti v poslechu, v konverzaci se členy poroty, v řešení jazykových situací a v samostatném ústním projevu na základě obrázku. Soutěže se zúčastnilo 9 žáků (8 žáků ze součásti Ekonomika, 1 žák ze součásti IT a veřejná správa)

Soutěžící:
3. A
Jana Pěnčíková
3. C
Petra Černá
Iveta Münsterová
Radek Frýdl
2. A
Jana Harabišová
Kateřina Křižáková
2. B
Gabriela Sedláková
Zuzana Helimanová
Veřejná správa 3. r.
Michaela Faksová

Výsledné pořadí:

• 1. místo: Jana Pěnčíková (3. A)

• 2. místo: Gabriela Sedláková (2. B)

• 3. místo: Iveta Münsterová (3. C)

Jana Harabišová (2. A)

Velkou pochvalu si zaslouží všichni soutěžící za výborné výkony a chuť dělat něco „navíc“.

Porota: Jitka Týlová a Jarmila Kudělková

Úspěch Anežky Kováčikové - 3. místo v krajské soutěži

11. 5. 2022 proběhlo krajské kolo soutěže v anglickém jazyce v Ostravě. Studentka 3. ročníku oboru zdravotnické lyceum Anežka Kováčiková po vítězstvích v celoškolním a okresním kole obsadila krásné 3. místo jako jediná zástupkyně něžného pohlaví ve své kategorii. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a připojujeme velkou gratulaci. Mgr. Alžběta Šuláková

05.05.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Estonsku

V sobotu 23. dubna jsme se s naší třídou 3.A vydali na poslední projektovou schůzku Erasmus plus Using ICT to Preserve European Craftmanship do hlavního města Tallin v Estonsku.

19.04.2022

Velikonoční snídaně

Součást Ekonomika přivítala v pondělí 11.4. Velikonoce poněkud netradičním způsobem

08.04.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Litvě

Ve dnech 27. března až 1. dubna 2022 jsme navštívili gymnázium v hlavním městě Litvy, Vilniusu v rámci projektu Erasmus plus.

05.04.2022

Erasmus+ - Soutěž v ICTII - projektová schůzka ve Španělsku

Ve dnech 14. – 18. března 2022 proběhla další projektová schůzka projektu Soutěže v ICTII.