Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Dne 11. ledna letošního roku proběhla soutěž v konverzaci v anglickém jazyce. Soutěž se konala na součásti Ekonomika se spoluúčastí žáků ze součásti IT a veřejná správa.

V porotě zasedli: Mgr. Hana Bártková, Mgr. Alena Kocůrková a Mgr. Svatava Olbrechtová. Všichni účastníci prokázali výborné konverzační schopnosti, boj byl velmi vyrovnaný, přesto pořadí bylo následující:

• 1. Lukáš Knápek, 2. roč (32 bodů), IT

• 2. Kateřina Šenková 3. roč (31 bodů), EL

• 3. Luboš Přikryl, 3. roč (31bodů), VS

Lukáš Knápek postupuje do okresního kola.

Všem umístěným blahopřejeme a účastníkům děkujeme.

07.07.2021

Daruj krev, daruješ život - červen 2021

Dne 28. 6. 2021 se již podevatenácté vydali studenti a učitelé ekonomické součásti do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě Porubě darovat drahocenné tekutiny.

07.07.2021

Turistický kurz - červen 2021

V předposledním červnovém týdnu se 43 studentů třetích ročníků ekonomické součásti zúčastnilo turistického kurzu.

19.04.2021

Webinář mezinárodního projektu Erasmus+

Dne 15. dubna 2021 se uskutečnil webinář v rámci mezinárodního projektu Erasmus+ "International competitions II for increasing the quality of secondary education".

06.03.2021

ENGLISH SPEAKING CONTEST