Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Dne 11. ledna letošního roku proběhla soutěž v konverzaci v anglickém jazyce. Soutěž se konala na součásti Ekonomika se spoluúčastí žáků ze součásti IT a veřejná správa.

V porotě zasedli: Mgr. Hana Bártková, Mgr. Alena Kocůrková a Mgr. Svatava Olbrechtová. Všichni účastníci prokázali výborné konverzační schopnosti, boj byl velmi vyrovnaný, přesto pořadí bylo následující:

• 1. Lukáš Knápek, 2. roč (32 bodů), IT

• 2. Kateřina Šenková 3. roč (31 bodů), EL

• 3. Luboš Přikryl, 3. roč (31bodů), VS

Lukáš Knápek postupuje do okresního kola.

Všem umístěným blahopřejeme a účastníkům děkujeme.

19.10.2021

Konference projektu ICT a digitální technika

Odkaz na zdrojové soubory, prezentaci.

07.10.2021

Den otevřených dveří 2021

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek a sobotu  3. a 4. prosince 2021.

28.09.2021

Cykloturistický kurz studentů součástí IT, VS a Zdravotnictví

Týden 20.-24.9. strávili studenti sportem a aktivitami v přírodě.

23.09.2021

Erasmus+ - projektová schůzka na Islandu

Učitelé a studenti z naší součásti Ekonomika, Islandu, Velké Británie, Estonska, Litvy, Portugalska a Španělska se setkali v Sauðárkrókuru na Islandu v rámci sloučených plánovaných setkání projektů Using ICT to preserve European Craftmanship a Girls and Boys Programming in Europe.

22.09.2021

Turistický kurz - září 2021

V druhém zářijovém týdnu se 34 studentů třetích ročníků ekonomické součásti zúčastnilo turistického kurzu.

03. – 04.12.2021

Den otevřených dveří