Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Dne 11. ledna letošního roku proběhla soutěž v konverzaci v anglickém jazyce. Soutěž se konala na součásti Ekonomika se spoluúčastí žáků ze součásti IT a veřejná správa.

V porotě zasedli: Mgr. Hana Bártková, Mgr. Alena Kocůrková a Mgr. Svatava Olbrechtová. Všichni účastníci prokázali výborné konverzační schopnosti, boj byl velmi vyrovnaný, přesto pořadí bylo následující:

• 1. Lukáš Knápek, 2. roč (32 bodů), IT

• 2. Kateřina Šenková 3. roč (31 bodů), EL

• 3. Luboš Přikryl, 3. roč (31bodů), VS

Lukáš Knápek postupuje do okresního kola.

Všem umístěným blahopřejeme a účastníkům děkujeme.

Úspěch Anežky Kováčikové - 3. místo v krajské soutěži

11. 5. 2022 proběhlo krajské kolo soutěže v anglickém jazyce v Ostravě. Studentka 3. ročníku oboru zdravotnické lyceum Anežka Kováčiková po vítězstvích v celoškolním a okresním kole obsadila krásné 3. místo jako jediná zástupkyně něžného pohlaví ve své kategorii. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a připojujeme velkou gratulaci. Mgr. Alžběta Šuláková

05.05.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Estonsku

V sobotu 23. dubna jsme se s naší třídou 3.A vydali na poslední projektovou schůzku Erasmus plus Using ICT to Preserve European Craftmanship do hlavního města Tallin v Estonsku.

19.04.2022

Velikonoční snídaně

Součást Ekonomika přivítala v pondělí 11.4. Velikonoce poněkud netradičním způsobem

08.04.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Litvě

Ve dnech 27. března až 1. dubna 2022 jsme navštívili gymnázium v hlavním městě Litvy, Vilniusu v rámci projektu Erasmus plus.

05.04.2022

Erasmus+ - Soutěž v ICTII - projektová schůzka ve Španělsku

Ve dnech 14. – 18. března 2022 proběhla další projektová schůzka projektu Soutěže v ICTII.