Školní kolo konverzační soutěže v ruském jazyce

Dne 30. ledna 2012 se na součásti Ekonomika konalo školní kolo konverzační soutěže v ruském jazyce.

Soutěž se skládala z několika částí: poslech, představení , popis obrázku a rozhovor s porotou na témata rodina, volný čas, cestování, koníčky, škola, počasí, moje město a oblečení.

Porotu tvořili vyučující ze součásti Ekonomika: Mgr. Kocůrková A. a Mgr. Tomek D.

Výsledková listina:

• 1. Schenková Marie - 3.C

• 2. Jurečková Lucie - 2.A

• 3. Juřicová Lucie - 3.A

• 4. Adámková Iveta -3.A
  • 5. Milošová Nela - 3.A
  • 6. Chrástecký Dominik - 3.C
  • 7. Hrušková Zuzana - 1.B
  • 8. Doubravová Romana - 2.C
  • 9. Richterová Soňa - 2.C
  • 10. Šterbová Markéta - 2.A

Vítězové postupují do regionálního kola, které se koná v Ostravě-Porubě dne 13. února 2012

Děkujeme všem účastníkům za pěkné výkony a přejeme hodně úspěchů.

Úspěch Anežky Kováčikové - 3. místo v krajské soutěži

11. 5. 2022 proběhlo krajské kolo soutěže v anglickém jazyce v Ostravě. Studentka 3. ročníku oboru zdravotnické lyceum Anežka Kováčiková po vítězstvích v celoškolním a okresním kole obsadila krásné 3. místo jako jediná zástupkyně něžného pohlaví ve své kategorii. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a připojujeme velkou gratulaci. Mgr. Alžběta Šuláková

05.05.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Estonsku

V sobotu 23. dubna jsme se s naší třídou 3.A vydali na poslední projektovou schůzku Erasmus plus Using ICT to Preserve European Craftmanship do hlavního města Tallin v Estonsku.

19.04.2022

Velikonoční snídaně

Součást Ekonomika přivítala v pondělí 11.4. Velikonoce poněkud netradičním způsobem

08.04.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Litvě

Ve dnech 27. března až 1. dubna 2022 jsme navštívili gymnázium v hlavním městě Litvy, Vilniusu v rámci projektu Erasmus plus.

05.04.2022

Erasmus+ - Soutěž v ICTII - projektová schůzka ve Španělsku

Ve dnech 14. – 18. března 2022 proběhla další projektová schůzka projektu Soutěže v ICTII.