Školní kolo konverzační soutěže ve francouzském jazyce 2015

Soutěž se skládala z těchto částí:

1. písemná část (doplnění textu na základě poslechu, doplnění tabulky, napsání krátkého slohového útvaru – pohlednice)
2. ústní část (představení se, čtení, práce s obrázkem, monolog na různá konverzační témata)

Kategorie B1

1. místo - Jana Kahánková, 2. A
2. místo - Kateřina Cahelová, 2. A
3. místo – Lada Kociánová, 2. B

Vítězce, která se zúčastní krajského kola této soutěže v Ostravě, blahopřejeme a ostatním soutěžícím děkujeme.

Za porotu: Ing. Monika Kubiszová a PhDr. Radan Skřivánek

Úspěch Anežky Kováčikové - 3. místo v krajské soutěži

11. 5. 2022 proběhlo krajské kolo soutěže v anglickém jazyce v Ostravě. Studentka 3. ročníku oboru zdravotnické lyceum Anežka Kováčiková po vítězstvích v celoškolním a okresním kole obsadila krásné 3. místo jako jediná zástupkyně něžného pohlaví ve své kategorii. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a připojujeme velkou gratulaci. Mgr. Alžběta Šuláková

05.05.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Estonsku

V sobotu 23. dubna jsme se s naší třídou 3.A vydali na poslední projektovou schůzku Erasmus plus Using ICT to Preserve European Craftmanship do hlavního města Tallin v Estonsku.

19.04.2022

Velikonoční snídaně

Součást Ekonomika přivítala v pondělí 11.4. Velikonoce poněkud netradičním způsobem

08.04.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Litvě

Ve dnech 27. března až 1. dubna 2022 jsme navštívili gymnázium v hlavním městě Litvy, Vilniusu v rámci projektu Erasmus plus.

05.04.2022

Erasmus+ - Soutěž v ICTII - projektová schůzka ve Španělsku

Ve dnech 14. – 18. března 2022 proběhla další projektová schůzka projektu Soutěže v ICTII.