Školní kolo konverzační soutěže ve francouzském jazyce 2015

Soutěž se skládala z těchto částí:

1. písemná část (doplnění textu na základě poslechu, doplnění tabulky, napsání krátkého slohového útvaru – pohlednice)
2. ústní část (představení se, čtení, práce s obrázkem, monolog na různá konverzační témata)

Kategorie B1

1. místo - Jana Kahánková, 2. A
2. místo - Kateřina Cahelová, 2. A
3. místo – Lada Kociánová, 2. B

Vítězce, která se zúčastní krajského kola této soutěže v Ostravě, blahopřejeme a ostatním soutěžícím děkujeme.

Za porotu: Ing. Monika Kubiszová a PhDr. Radan Skřivánek

07.07.2021

Daruj krev, daruješ život - červen 2021

Dne 28. 6. 2021 se již podevatenácté vydali studenti a učitelé ekonomické součásti do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě Porubě darovat drahocenné tekutiny.

07.07.2021

Turistický kurz - červen 2021

V předposledním červnovém týdnu se 43 studentů třetích ročníků ekonomické součásti zúčastnilo turistického kurzu.

19.04.2021

Webinář mezinárodního projektu Erasmus+

Dne 15. dubna 2021 se uskutečnil webinář v rámci mezinárodního projektu Erasmus+ "International competitions II for increasing the quality of secondary education".

06.03.2021

ENGLISH SPEAKING CONTEST