Školní kolo konverzační soutěže ve španělském jazyce 2015

Dne 8. ledna 2015 proběhlo školní kolo španělské konverzační soutěže na součásti Ekonomika. Soutěže se zúčastnilo 9 soutěžících ve dvou kategoriích.

V kategorii mladších žáků zvítězila Lucie Majerová, druhé místo obsadila Aneta Brožová a třetí místo obsadila Adriana Kalamárová, všechny z druhého ročníku Ekonomického lycea.

V kategorii starších žáků zvítězila Jana Kelnarová ze třetího ročníku Ekonomického lycea, druhé místo obsadila Lara Žilinská a třetí místo Dominik Ondryáš, oba ze 4. ročníku Ekonomického lycea.

Všem blahopřejeme, ostatním děkujeme za účast a Janě Kelnarové budeme držet palce v krajském kole soutěže, které se bude konat v březnu v Ostravě.

Autor: Ing. Monika Kubiszová

18.09.2018

Sportovně turistický kurz ekonomické součásti

Ve dnech 10. - 14. září se uskutečnil kurz na Prostřední Bečvě.

05.09.2018

Alice envisions the future

Na konci prázdnin se uskutečnil projekt Girls in STEM A.I. Bootcamp v řeckých Athénách.

22.08.2018

Školní jídelna - zahájení provozu

Provoz školní jídelny po rekonstrukci elektro rozvodů a vzduchotechniky.

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. července 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.