Školní kolo konverzační soutěže ve španělském jazyce 2015

Dne 8. ledna 2015 proběhlo školní kolo španělské konverzační soutěže na součásti Ekonomika. Soutěže se zúčastnilo 9 soutěžících ve dvou kategoriích.

V kategorii mladších žáků zvítězila Lucie Majerová, druhé místo obsadila Aneta Brožová a třetí místo obsadila Adriana Kalamárová, všechny z druhého ročníku Ekonomického lycea.

V kategorii starších žáků zvítězila Jana Kelnarová ze třetího ročníku Ekonomického lycea, druhé místo obsadila Lara Žilinská a třetí místo Dominik Ondryáš, oba ze 4. ročníku Ekonomického lycea.

Všem blahopřejeme, ostatním děkujeme za účast a Janě Kelnarové budeme držet palce v krajském kole soutěže, které se bude konat v březnu v Ostravě.

Autor: Ing. Monika Kubiszová

16.06.2019

AIDS

Beseda proběhla na součástech Zdravotnictví, IT a VS.

Poslední setkání projektu Sociální podnikání

V půlce května proběhlo poslední setkání v rámci projektu Sociální podnikání, tentokrát v rakouském městě Weiz.

3. kolo přijímacího řízení 2019

Volná místa na obory Obchodní akademie a Ekonomického lycea.

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.

Zájezd do Wachau

Studenti součástí IT-VS a Zdravotnictví navštívili 30.4. údolí Wachau v Rakousku.