Soutěž v německé konverzaci

Dne 11. ledna 2013 se na pracovišti Dukelská v Šenově u N. J. konala soutěž v německé konverzaci „DeutschmachtmirSpaβ“. Soutěže se zúčastnili studenti oboru Obchodní akademie a Ekonomického lycea (Elisabeth Tóthová z 1.A, Jana Harabišová, Andrea Hanzelková, Kateřina Křižáková a Štěpán Mičulka ze 3.A, Barbora Maňuchová, Gabriela Sedláková, Zuzana Helimanová, Anna Procházková a Josef Fialka ze 3.B).

I. místo: Jana Harabišová (3. A)
II. místo: Kateřina Křižáková (3. A)
III. místo: Gabriela Sedláková (3. B)

Vítězkám blahopřejeme. Velkou pochvalu si zaslouží všichni soutěžící za výborné výkony především v poslechu a konverzaci s porotou. Těší nás „dorost“ v osobě půvabné Elisabeth Tóthové, odvaha těch, kteří se soutěže zúčastnili poprvé a samozřejmě chuť všech zúčastněných udělat něco „navíc“.

Za porotu: Jitka Týlová a Jarmila Kudělková

Zleva: Jana Harabišová, Kateřina Křižáková, Gabriela Seláková

Zleva: Jana Harbišová, Kateřina Křižáková, Gabriela Sedláková

Horní řada zleva: Anna Procházková a Gabriela Sedláková

Prostřední řada: Jana Harabišová, Barbora Maňuchová a Štěpán Mičulka

Dolní řada: Josef Fialka, Kateřina Křižáková, Andrea Hanzelková, Zuzana Helimanová a Elisabeth Tóthová

17.10.2018

Šenovský datel 2018

Ve dnech 4. a 5. října 2018 proběhla na naší škole republiková soutěž 2. ročníků ve zpracování textů na PC „Šenovský datel“.

16.10.2018

Dobrodružství s Erasmem

12. 10. jsme představili novojičínské veřejnosti program Erasmus+

25.09.2018

Adaptační kurzy 1. ročníků...

...proběhly v 1. týdnu září.

24.09.2018

IT pro všechny od 9 do 99 let - 13.10.2018

Vidíš svoji budoucnost v IT nebo jsi IT nadšenec? Na akci IT pro všechny 2018 najdeš pořádnou dávku inspirace - naučíš se základy programování, rozpohybuješ Lego robota, seznámíš se z novinkami od Googlu,  vytiskneš si něco na 3D tiskárně nebo se dozvíš něco zajímavého na dalších workshopech.

23. – 24.11.2018

Den otevřených dveří na součástech IT a veřejnosprávní a zdravotnictví

Srdečně zveme na Dny otevřených dveří, které se uskuteční v pátek 23. 11. 2018 v době od 12:00 - 17:00 a v sobotu 24. 11. 2016 v době od 9:00 - 12:30 na součástech IT a veřejnosprávní a zdravotnictví.

celý kalendář

Jsme Fakultní školou