Soutěž v německé konverzaci

Dne 11. ledna 2013 se na pracovišti Dukelská v Šenově u N. J. konala soutěž v německé konverzaci „DeutschmachtmirSpaβ“. Soutěže se zúčastnili studenti oboru Obchodní akademie a Ekonomického lycea (Elisabeth Tóthová z 1.A, Jana Harabišová, Andrea Hanzelková, Kateřina Křižáková a Štěpán Mičulka ze 3.A, Barbora Maňuchová, Gabriela Sedláková, Zuzana Helimanová, Anna Procházková a Josef Fialka ze 3.B).

I. místo: Jana Harabišová (3. A)
II. místo: Kateřina Křižáková (3. A)
III. místo: Gabriela Sedláková (3. B)

Vítězkám blahopřejeme. Velkou pochvalu si zaslouží všichni soutěžící za výborné výkony především v poslechu a konverzaci s porotou. Těší nás „dorost“ v osobě půvabné Elisabeth Tóthové, odvaha těch, kteří se soutěže zúčastnili poprvé a samozřejmě chuť všech zúčastněných udělat něco „navíc“.

Za porotu: Jitka Týlová a Jarmila Kudělková

Zleva: Jana Harabišová, Kateřina Křižáková, Gabriela Seláková

Zleva: Jana Harbišová, Kateřina Křižáková, Gabriela Sedláková

Horní řada zleva: Anna Procházková a Gabriela Sedláková

Prostřední řada: Jana Harabišová, Barbora Maňuchová a Štěpán Mičulka

Dolní řada: Josef Fialka, Kateřina Křižáková, Andrea Hanzelková, Zuzana Helimanová a Elisabeth Tóthová

19.10.2021

Konference projektu ICT a digitální technika

Odkaz na zdrojové soubory, prezentaci.

07.10.2021

Den otevřených dveří 2021

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek a sobotu  3. a 4. prosince 2021.

28.09.2021

Cykloturistický kurz studentů součástí IT, VS a Zdravotnictví

Týden 20.-24.9. strávili studenti sportem a aktivitami v přírodě.

23.09.2021

Erasmus+ - projektová schůzka na Islandu

Učitelé a studenti z naší součásti Ekonomika, Islandu, Velké Británie, Estonska, Litvy, Portugalska a Španělska se setkali v Sauðárkrókuru na Islandu v rámci sloučených plánovaných setkání projektů Using ICT to preserve European Craftmanship a Girls and Boys Programming in Europe.

22.09.2021

Turistický kurz - září 2021

V druhém zářijovém týdnu se 34 studentů třetích ročníků ekonomické součásti zúčastnilo turistického kurzu.

03. – 04.12.2021

Den otevřených dveří