Soutěž v německé konverzaci

Dne 11. ledna 2013 se na pracovišti Dukelská v Šenově u N. J. konala soutěž v německé konverzaci „DeutschmachtmirSpaβ“. Soutěže se zúčastnili studenti oboru Obchodní akademie a Ekonomického lycea (Elisabeth Tóthová z 1.A, Jana Harabišová, Andrea Hanzelková, Kateřina Křižáková a Štěpán Mičulka ze 3.A, Barbora Maňuchová, Gabriela Sedláková, Zuzana Helimanová, Anna Procházková a Josef Fialka ze 3.B).

I. místo: Jana Harabišová (3. A)
II. místo: Kateřina Křižáková (3. A)
III. místo: Gabriela Sedláková (3. B)

Vítězkám blahopřejeme. Velkou pochvalu si zaslouží všichni soutěžící za výborné výkony především v poslechu a konverzaci s porotou. Těší nás „dorost“ v osobě půvabné Elisabeth Tóthové, odvaha těch, kteří se soutěže zúčastnili poprvé a samozřejmě chuť všech zúčastněných udělat něco „navíc“.

Za porotu: Jitka Týlová a Jarmila Kudělková

Zleva: Jana Harabišová, Kateřina Křižáková, Gabriela Seláková

Zleva: Jana Harbišová, Kateřina Křižáková, Gabriela Sedláková

Horní řada zleva: Anna Procházková a Gabriela Sedláková

Prostřední řada: Jana Harabišová, Barbora Maňuchová a Štěpán Mičulka

Dolní řada: Josef Fialka, Kateřina Křižáková, Andrea Hanzelková, Zuzana Helimanová a Elisabeth Tóthová

16.07.2019

Mládež kraji

Možnost pro mládež Nového Jičína získat peníze na projekt (do 31.08.2019!)

25.06.2019

Daruj krev, daruješ život - červen 2019

Dne 17. 6. 2019 se již posedmnácté vydali studenti a učitelé do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě Porubě darovat drahocenné tekutiny.

16.06.2019

AIDS

Beseda proběhla na součástech Zdravotnictví, IT a VS.

Poslední setkání projektu Sociální podnikání

V půlce května proběhlo poslední setkání v rámci projektu Sociální podnikání, tentokrát v rakouském městě Weiz.

3. kolo přijímacího řízení 2019

Volná místa na obory Obchodní akademie a Ekonomického lycea.