Basketbalisté druzí na republikovém finalé

Ve dnech předávání vysvědčení a pololetních prázdnin se naši basketbalisté zúčastnili Republikového finále v basketbalu, které se konalo ve Žďáru nad Sázavou. Ve skupině jednoznačně porazili Gymnázium a SOŠ pedagogickou Nová Paka a Gymnázium Bystřici nad Pernštejnem. V semifinále vyhráli nad Gymnáziem Blansko. Ve finále nás čekal největší favorit a to tým Gymnázia Bohumila Hrabala z Nymburka. Po statečném výkonu naši sice prohráli, ale zaslouží si obrovskou gratulaci.

Celou soutěží prošli s bilancí 12 výher a 1 prohra.

Individuálního úspěchu dosáhl Zdeněk Jakubu, který se stal nejlepším střelcem turnaje.

Stříbrný tým tvořili tito studenti: Jakubu Zdeněk, Nawracala Robin, Střítezský Vojtěch, Gabzdyl Ondřej, Havrlant Jakub, Šimčík Sebastian, Drtil Daniel, Šubrt Alexandr, Kramoliš Denis.

autor: Mgr. David Žlebek

16.06.2019

AIDS

Beseda proběhla na součástech Zdravotnictví, IT a VS.

Poslední setkání projektu Sociální podnikání

V půlce května proběhlo poslední setkání v rámci projektu Sociální podnikání, tentokrát v rakouském městě Weiz.

3. kolo přijímacího řízení 2019

Volná místa na obory Obchodní akademie a Ekonomického lycea.

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.

Zájezd do Wachau

Studenti součástí IT-VS a Zdravotnictví navštívili 30.4. údolí Wachau v Rakousku.