Basketbalisté druzí na republikovém finalé

Ve dnech předávání vysvědčení a pololetních prázdnin se naši basketbalisté zúčastnili Republikového finále v basketbalu, které se konalo ve Žďáru nad Sázavou. Ve skupině jednoznačně porazili Gymnázium a SOŠ pedagogickou Nová Paka a Gymnázium Bystřici nad Pernštejnem. V semifinále vyhráli nad Gymnáziem Blansko. Ve finále nás čekal největší favorit a to tým Gymnázia Bohumila Hrabala z Nymburka. Po statečném výkonu naši sice prohráli, ale zaslouží si obrovskou gratulaci.

Celou soutěží prošli s bilancí 12 výher a 1 prohra.

Individuálního úspěchu dosáhl Zdeněk Jakubu, který se stal nejlepším střelcem turnaje.

Stříbrný tým tvořili tito studenti: Jakubu Zdeněk, Nawracala Robin, Střítezský Vojtěch, Gabzdyl Ondřej, Havrlant Jakub, Šimčík Sebastian, Drtil Daniel, Šubrt Alexandr, Kramoliš Denis.

autor: Mgr. David Žlebek

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"

31.08.2020

Zahájení školního roku - ekonomická součást

Informace pro žáky a rodiče.