Druhé místo volejbalistů v krajském finále

Dne 25. 3. 2014 proběhlo ve Frýdku-Místku krajské finále volejbalu chlapců.

Hoši z naší školy se v krajském finále utkali se středními školami z Opavy, Třince, Českého Těšína a Frýdku-Místku.

S jasným přehledem se jim podařilo zvítězit 2:0 nad Českým Těšínem a Opavou. S družstvy z Třince a Frýdku-Místku uhráli chlapci jen remízu 1:1, čímž se bohužel připravili o první místo, které nakonec vybojoval Třinec. Naši chlapci tedy obsadili pěkné druhé místo.

Složení družstva: Himmer Kryštof, Majer Jan, Koptík Tomáš, Richter Dominik, Ťuka Martin, Hrůzek Ondřej, Procházka Dominik, Rýc Ondřej

Autor: Mgr. Ivana Marková

Poslední setkání projektu Sociální podnikání

V půlce května proběhlo poslední setkání v rámci projektu Sociální podnikání, tentokrát v rakouském městě Weiz.

3. kolo přijímacího řízení 2019

Volná místa na obory Obchodní akademie a Ekonomického lycea.

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.

Zájezd do Wachau

Studenti součástí IT-VS a Zdravotnictví navštívili 30.4. údolí Wachau v Rakousku.

Projektové setkání v Bukurešti

Na konci března se uskutečnilo další setkání projektu Sociální podnikání.