Druhé místo volejbalistů v krajském finále

Dne 25. 3. 2014 proběhlo ve Frýdku-Místku krajské finále volejbalu chlapců.

Hoši z naší školy se v krajském finále utkali se středními školami z Opavy, Třince, Českého Těšína a Frýdku-Místku.

S jasným přehledem se jim podařilo zvítězit 2:0 nad Českým Těšínem a Opavou. S družstvy z Třince a Frýdku-Místku uhráli chlapci jen remízu 1:1, čímž se bohužel připravili o první místo, které nakonec vybojoval Třinec. Naši chlapci tedy obsadili pěkné druhé místo.

Složení družstva: Himmer Kryštof, Majer Jan, Koptík Tomáš, Richter Dominik, Ťuka Martin, Hrůzek Ondřej, Procházka Dominik, Rýc Ondřej

Autor: Mgr. Ivana Marková

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

09.03.2020

Using ICT to Preserve European Craftmanship - Erasmus+

Na konci února proběhlo projektové setkání ve městě Sittingbourne ve Velké Británii.