Krajské finále volejbalu dívek v Albrechticích

Dne 4. 4. 2014 se zúčastnily naše volejbalistky krajského finále v Albrechticích.

V průběhu dne se děvčata v sestavě Pavlíková Eva, Petřkovská Vanda, Friedrichová Iveta, Kociánová Lada, Strojilová Nikola a Tumová Nikola utkala se středoškolačkami z Opavy, Bruntálu, Ostravy, Frýdlantu nad Ostravicí a z Českého Těšína.

Ve skupinových bojích se děvčatům bohužel moc nedařilo a tak postupovaly do semifinále až z druhé pozice. Následně se utkaly se soupeřkami z Opavy, kterým v utkání podlehly a celkově tedy obsadily čtvrté místo.

Úspěch Anežky Kováčikové - 3. místo v krajské soutěži

11. 5. 2022 proběhlo krajské kolo soutěže v anglickém jazyce v Ostravě. Studentka 3. ročníku oboru zdravotnické lyceum Anežka Kováčiková po vítězstvích v celoškolním a okresním kole obsadila krásné 3. místo jako jediná zástupkyně něžného pohlaví ve své kategorii. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a připojujeme velkou gratulaci. Mgr. Alžběta Šuláková

05.05.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Estonsku

V sobotu 23. dubna jsme se s naší třídou 3.A vydali na poslední projektovou schůzku Erasmus plus Using ICT to Preserve European Craftmanship do hlavního města Tallin v Estonsku.

19.04.2022

Velikonoční snídaně

Součást Ekonomika přivítala v pondělí 11.4. Velikonoce poněkud netradičním způsobem

08.04.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Litvě

Ve dnech 27. března až 1. dubna 2022 jsme navštívili gymnázium v hlavním městě Litvy, Vilniusu v rámci projektu Erasmus plus.

05.04.2022

Erasmus+ - Soutěž v ICTII - projektová schůzka ve Španělsku

Ve dnech 14. – 18. března 2022 proběhla další projektová schůzka projektu Soutěže v ICTII.