Krajské finále volejbalu dívek v Albrechticích

Dne 4. 4. 2014 se zúčastnily naše volejbalistky krajského finále v Albrechticích.

V průběhu dne se děvčata v sestavě Pavlíková Eva, Petřkovská Vanda, Friedrichová Iveta, Kociánová Lada, Strojilová Nikola a Tumová Nikola utkala se středoškolačkami z Opavy, Bruntálu, Ostravy, Frýdlantu nad Ostravicí a z Českého Těšína.

Ve skupinových bojích se děvčatům bohužel moc nedařilo a tak postupovaly do semifinále až z druhé pozice. Následně se utkaly se soupeřkami z Opavy, kterým v utkání podlehly a celkově tedy obsadily čtvrté místo.

07.07.2021

Daruj krev, daruješ život - červen 2021

Dne 28. 6. 2021 se již podevatenácté vydali studenti a učitelé ekonomické součásti do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě Porubě darovat drahocenné tekutiny.

07.07.2021

Turistický kurz - červen 2021

V předposledním červnovém týdnu se 43 studentů třetích ročníků ekonomické součásti zúčastnilo turistického kurzu.

19.04.2021

Webinář mezinárodního projektu Erasmus+

Dne 15. dubna 2021 se uskutečnil webinář v rámci mezinárodního projektu Erasmus+ "International competitions II for increasing the quality of secondary education".

06.03.2021

ENGLISH SPEAKING CONTEST