Krajské finále volejbalu dívek v Albrechticích

Dne 4. 4. 2014 se zúčastnily naše volejbalistky krajského finále v Albrechticích.

V průběhu dne se děvčata v sestavě Pavlíková Eva, Petřkovská Vanda, Friedrichová Iveta, Kociánová Lada, Strojilová Nikola a Tumová Nikola utkala se středoškolačkami z Opavy, Bruntálu, Ostravy, Frýdlantu nad Ostravicí a z Českého Těšína.

Ve skupinových bojích se děvčatům bohužel moc nedařilo a tak postupovaly do semifinále až z druhé pozice. Následně se utkaly se soupeřkami z Opavy, kterým v utkání podlehly a celkově tedy obsadily čtvrté místo.

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"

31.08.2020

Zahájení školního roku - ekonomická součást

Informace pro žáky a rodiče.