Okresní finále ve florbale dívek

Dne 9. prosince 2014 se uskutečnilo okresní finále ve florbale dívek v Odrách. Po zápasech:

MSŠ : SŠ Odry           1:0

MSŠ : MG Příbor         4:0

MSŠ : GMK Bílovec  7:0 a po ani jedné obdržené brance se zaslouženě naše družstvo stalo nejlepším v okrese.

Celému družstvu gratulujeme a přejeme podobné výkony i na lednovém krajském finále.

autor: Mgr. Čestmír Glogar

Na pár fotek se můžete podívat zde.

Turnaj ve Scrabble a úspěch v oblastním kole

15. 3. proběhlo celoškolní kolo v anglické verzi hry, postupující uspěli v Příboře

informace ze ŠJ Divadelní, N. Jičín

Nová cena stravného.

Celoškolní soutěž v anglické konverzaci...

...proběhla v únoru.

13.02.2019

Voda jako ze studánky :-)

Nainstalovali jsme pro všechny žáky a učitele nový výdejník filtrované vody Jedná se o jedinečný systém filtrace, který odstraňuje chlór a jeho sloučeniny zachytává cizorodé částice a nečistoty, jako např. nanoplasty, mikroplasty, azbestová vlákna atd. zachytává bakterie, jako např. zlatý stafylokok, legionella, e-coli atd. absorbuje pesticidy, herbicidy, fungicidy absorbuje rezidua léčiv jako, např. zbytky antikoncepce, hormonů, analgetik atd.

03.02.2019

Setkání v Bukurešti v rámci projektu Sociální podnikání

Na konci ledna proběhlo v Bukurešti setkání učitelů zapojených do projektu Sociální podnikání mezi evropskými školami.