Okresní finále ve florbale dívek

Dne 9. prosince 2014 se uskutečnilo okresní finále ve florbale dívek v Odrách. Po zápasech:

MSŠ : SŠ Odry           1:0

MSŠ : MG Příbor         4:0

MSŠ : GMK Bílovec  7:0 a po ani jedné obdržené brance se zaslouženě naše družstvo stalo nejlepším v okrese.

Celému družstvu gratulujeme a přejeme podobné výkony i na lednovém krajském finále.

autor: Mgr. Čestmír Glogar

Na pár fotek se můžete podívat zde.

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

09.03.2020

Using ICT to Preserve European Craftmanship - Erasmus+

Na konci února proběhlo projektové setkání ve městě Sittingbourne ve Velké Británii.