Okresní kolo v basketbalu dívek

Dne 9. 11. 2012 se v Příboře uskutečnilo okresní finále v basketbalu dívek, kterého se zúčastnila naše škola, GMK Bílovec, ZŠ Bílovec a pořádající tým Gymnázium Příbor.
Prvním naším soupeřem bylo GMK Bílovec. Po jasném průběhu jsme zvítězili 25:14. V druhé zápase nás čekal favorit turnaje Gymnázium Příbor. První poločas byl velmi vyrovnaný, obě družstva se střídala ve vedení. Poločas končil vedením našeho týmu o pouhé dva body. Druhý poločas už byl v naší režii. Díky skvělé obraně jsme soupeři dovolili pouhé čtyři body, rozdíl ve skóre narůstal, až se zastavil na vítězných 30:18. Poslední zápas se ZŠ Bílovec, který jsme vyhráli 23:17, už nic nemohl změnit na našem postupu do Krajského finále.
Celé družstvo zaslouží obrovskou pochvalu za bojovnost a týmový duch.
Přejeme dívkám mnoho štěstí v Krajském finále, které se koná 28. 11. ve Frýdku-Místku.

Mgr. David Žlebek

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

09.03.2020

Using ICT to Preserve European Craftmanship - Erasmus+

Na konci února proběhlo projektové setkání ve městě Sittingbourne ve Velké Británii.

03.03.2020

Přijímací zkoušky nanečisto - obory Obchodní akademie, Ekonomické lyceum

Pro uchazeče o studium oboru OBCHODNÍ AKADEMIE A EKONOMICKÉ LYCEUM pořádáme 18. března 2020 v 8:00 přijímací zkoušky nanečisto. Podmínkou účasti je přihlásit se. Odkaz je na titulní stránce součásti EKonomika. Ing. Kubiszová