Okresní kolo v basketbalu dívek

Dne 9. 11. 2012 se v Příboře uskutečnilo okresní finále v basketbalu dívek, kterého se zúčastnila naše škola, GMK Bílovec, ZŠ Bílovec a pořádající tým Gymnázium Příbor.
Prvním naším soupeřem bylo GMK Bílovec. Po jasném průběhu jsme zvítězili 25:14. V druhé zápase nás čekal favorit turnaje Gymnázium Příbor. První poločas byl velmi vyrovnaný, obě družstva se střídala ve vedení. Poločas končil vedením našeho týmu o pouhé dva body. Druhý poločas už byl v naší režii. Díky skvělé obraně jsme soupeři dovolili pouhé čtyři body, rozdíl ve skóre narůstal, až se zastavil na vítězných 30:18. Poslední zápas se ZŠ Bílovec, který jsme vyhráli 23:17, už nic nemohl změnit na našem postupu do Krajského finále.
Celé družstvo zaslouží obrovskou pochvalu za bojovnost a týmový duch.
Přejeme dívkám mnoho štěstí v Krajském finále, které se koná 28. 11. ve Frýdku-Místku.

Mgr. David Žlebek

Úspěch Anežky Kováčikové - 3. místo v krajské soutěži

11. 5. 2022 proběhlo krajské kolo soutěže v anglickém jazyce v Ostravě. Studentka 3. ročníku oboru zdravotnické lyceum Anežka Kováčiková po vítězstvích v celoškolním a okresním kole obsadila krásné 3. místo jako jediná zástupkyně něžného pohlaví ve své kategorii. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a připojujeme velkou gratulaci. Mgr. Alžběta Šuláková

05.05.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Estonsku

V sobotu 23. dubna jsme se s naší třídou 3.A vydali na poslední projektovou schůzku Erasmus plus Using ICT to Preserve European Craftmanship do hlavního města Tallin v Estonsku.

19.04.2022

Velikonoční snídaně

Součást Ekonomika přivítala v pondělí 11.4. Velikonoce poněkud netradičním způsobem

08.04.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Litvě

Ve dnech 27. března až 1. dubna 2022 jsme navštívili gymnázium v hlavním městě Litvy, Vilniusu v rámci projektu Erasmus plus.

05.04.2022

Erasmus+ - Soutěž v ICTII - projektová schůzka ve Španělsku

Ve dnech 14. – 18. března 2022 proběhla další projektová schůzka projektu Soutěže v ICTII.