Okresní kolo v basketbalu dívek

Dne 9. 11. 2012 se v Příboře uskutečnilo okresní finále v basketbalu dívek, kterého se zúčastnila naše škola, GMK Bílovec, ZŠ Bílovec a pořádající tým Gymnázium Příbor.
Prvním naším soupeřem bylo GMK Bílovec. Po jasném průběhu jsme zvítězili 25:14. V druhé zápase nás čekal favorit turnaje Gymnázium Příbor. První poločas byl velmi vyrovnaný, obě družstva se střídala ve vedení. Poločas končil vedením našeho týmu o pouhé dva body. Druhý poločas už byl v naší režii. Díky skvělé obraně jsme soupeři dovolili pouhé čtyři body, rozdíl ve skóre narůstal, až se zastavil na vítězných 30:18. Poslední zápas se ZŠ Bílovec, který jsme vyhráli 23:17, už nic nemohl změnit na našem postupu do Krajského finále.
Celé družstvo zaslouží obrovskou pochvalu za bojovnost a týmový duch.
Přejeme dívkám mnoho štěstí v Krajském finále, které se koná 28. 11. ve Frýdku-Místku.

Mgr. David Žlebek

11.12.2019

14. ročník regionální soutěže OFFICE

Ve středu 5. prosince 2019 uspořádala Mendelova střední škola ve spolupráci s Krajským zařízením pro DVPP a IC 14. ročník regionální soutěže Office 2019.

11.12.2019

KB Challenge cup - dívky

28. listopadu se děvčata zúčastnily turnaje v Ostravě.

30.11.2019

Úspěch našich florbalistů

Tým chlapců z Mendelovy střední školy Nový Jičín ovládl okresní kolo KB Challenge

30.11.2019

Kurz - Zdravotník zotavovacích akcí

Absolventi po ukončení kurzu obdrží certifikát, jenž jim umožní zastávat funkci zdravotníka na dětských táborech, školách v přírodě, lyžařských kurzech, turistických kurzech apod. Vstupní předpoklady – dosažené středoškolské vzdělání s maturitou.

Piškvorky týmů - oblastní kolo

Oblastního kola se zúčastnily dva naše týmy.