Sportovně-turistický kurz 2012

Ve druhém zářijovém týdnu se 36 studentů druhých ročníků zúčastnilo turistického kurzu, jako pedagogický dozor jeli Mgr. David Žlebek, Mgr. Jitka Týlová a Mgr. Alena Kocůrková, vedoucím kurzu byl Mgr. Čestmír Glogar.
Studenti byli ubytováni v areálu Školy v přírodě na Prostřední Bečvě.
Na místo kurzu jeli studenti na kolech, před odjezdem byli poučeni o zásadách chování a bezpečnosti na vozovce. Jízda tam i zpět se obešla bez větších potíží.
V pondělí se studenti vydali na celodenní výlet na Pustevny. Skupina na kole i pěší si užili slunečného počasí a dorazili až k soše boha Radegasta.
Úterní dopoledne se věnovalo sportovním aktivitám a tropické odpoledne jsme strávili na rožnovském koupališti.
Ve středu dopoledne jeli cyklisté na Martiňák a pěší skupina odešla na Hutisko Solanec vyzpovídat místní obyvatele a vytvořit anketu na téma Vyžití v Hutisku, odpoledne všichni hráli netradiční hry.
Čtvrteční počasí nám nepřálo a strávili jsme celý den v budově, kde se studenti věnovali hrám založených na jejich kreativitě.
Již předem připravený program se splnil na sto procent, účastníci kurzu se tedy věnovali výuce lakrosu, frisbee, badmintonu, ringa, střelbě ze vzduchovky, lukostřelbě, volejbalu, petanqu, tchoukbalu, cyklistice i pěší turistice, podařily se i dvě noční hry.
Fotogalerie: http://sportynaoamss.rajce.idnes.cz/

22.09.2021

Turistický kurz - září 2021

V druhém zářijovém týdnu se 34 studentů třetích ročníků ekonomické součásti zúčastnilo turistického kurzu.

17.08.2021

Cena stravného ve školní jídelně N. Jičín

Změna ceny stravného

07.07.2021

Daruj krev, daruješ život - červen 2021

Dne 28. 6. 2021 se již podevatenácté vydali studenti a učitelé ekonomické součásti do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě Porubě darovat drahocenné tekutiny.

07.07.2021

Turistický kurz - červen 2021

V předposledním červnovém týdnu se 43 studentů třetích ročníků ekonomické součásti zúčastnilo turistického kurzu.