Sportovně-turistický kurz 2012

Ve druhém zářijovém týdnu se 36 studentů druhých ročníků zúčastnilo turistického kurzu, jako pedagogický dozor jeli Mgr. David Žlebek, Mgr. Jitka Týlová a Mgr. Alena Kocůrková, vedoucím kurzu byl Mgr. Čestmír Glogar.
Studenti byli ubytováni v areálu Školy v přírodě na Prostřední Bečvě.
Na místo kurzu jeli studenti na kolech, před odjezdem byli poučeni o zásadách chování a bezpečnosti na vozovce. Jízda tam i zpět se obešla bez větších potíží.
V pondělí se studenti vydali na celodenní výlet na Pustevny. Skupina na kole i pěší si užili slunečného počasí a dorazili až k soše boha Radegasta.
Úterní dopoledne se věnovalo sportovním aktivitám a tropické odpoledne jsme strávili na rožnovském koupališti.
Ve středu dopoledne jeli cyklisté na Martiňák a pěší skupina odešla na Hutisko Solanec vyzpovídat místní obyvatele a vytvořit anketu na téma Vyžití v Hutisku, odpoledne všichni hráli netradiční hry.
Čtvrteční počasí nám nepřálo a strávili jsme celý den v budově, kde se studenti věnovali hrám založených na jejich kreativitě.
Již předem připravený program se splnil na sto procent, účastníci kurzu se tedy věnovali výuce lakrosu, frisbee, badmintonu, ringa, střelbě ze vzduchovky, lukostřelbě, volejbalu, petanqu, tchoukbalu, cyklistice i pěší turistice, podařily se i dvě noční hry.
Fotogalerie: http://sportynaoamss.rajce.idnes.cz/

Okresní finále ve volejbale

- úspěch našich žáků!

Piškvorky týmů 2018

28.11.2018 jsme se zúčastnili krajského kola v Ostravě.

SUDOKU týmů 2018

14. 11. 2018 jsme se zúčastnili krajského kola.

Projekt sociálního podnikání - III. setkání učitelů

Učitelé ve městě Bosa na Sardinii

Den otevřených dveří - ekonomická součást

Přijďte se k nám podívat 30. 11. a 1. 12. 2018.