Středoškolská odborná činnost - SOČ

Středoškolská odborná činnost je soutěž organizovaná mezi středními školami různého zaměření. Podle stanovených tématických okruhů zpracovávají žáci malé vědecké práce pod vedením svých konzultantů.

V letošním roce zpracovávají naši žáci tato témata:

• Problematika bezdomovectví
  • Asistovaná reprodukce
  • Prevence zubního kazu u dětí na 1. stupni ZŠ
  • Karcinom děložního čípku.

Práce jsou posuzovány v okresních, krajských až celostátních kolech. Výsledek snažení žáků v oblasti SOČ má často úroveň malé diplomové práce.

předchozíZpět do galerie

SOČ- školní rok 2010/2011

Zvětšit

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"

31.08.2020

Zahájení školního roku - ekonomická součást

Informace pro žáky a rodiče.

25.08.2020

Informační schůzka pro rodiče žáků 1. ročníků

Vážení rodiče žáků 1. ročníků, zveme Vás na informační schůzky, které se konají pro obory: zdravotnický asistent a zdravotnické lyceum - 31.8. v 15,30 v aule na Divadelní 4 informační technologie a veřejnosprávní činnost -  31.8. v 16:00 v aule na Divadelní 4 obchodní akademie a ekonomické lyceum -  3.9. v 15,30 v budově Dukelská 350, Šenov u NJ

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

02.10.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost